Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor tarokuje a stříli z výfuku Honda 190 GVC, 29.12.2015
Toto je rozumný názor. Zanešený karburátor se neprojeví až po dvou hodinách provozu. Tak bude asi něco jiného a i směr k zapalování není vůbec špatná rada.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.12.2015
Ale to já všechno vím, jen jsem to uvedl jako příklad kdyby to nedej bože někoho zajímalo. Jen teda si neodpustím - kam chodíte na ty rozdíly otáček? Zřejmě čtete, co výrobce uvádí, tak si prosím přečtěte, nakolik jsou jednotlivé motory nastaveny a... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.12.2015
Já uznávám, že ten můj test není nic moc, i když jsem se snažil pro oba motory dodržet stejné podmínky. I rozdílnost obsahů obou motorů je mi známa. Ale pro některé jeještě víc rozdíl cen motorů a když už si určí, že jim 160 bude stačit pak XP200 jim... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Já bych čínu nijak nekritizoval. Bez ní netelefonujete, nedíváte se na televizi a nepíšete sem. Můžeme si o tom dva dny zde psát, můžeme i nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat. Já jsem bohu žel neměl možnost vzít ke srovnání... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Když budete používat stejné podpůrné věcičky jako u Vašeho GCV, vydrží také podobně. Konstrukční rozdíly obou motorů znáte? Vy určitě ano, tak proč by to měl být špatný motor. Navíc ho sto pro nemáte tak nevím, co Vás vede k závěrům. Sám tyto debaty... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Já ten motor mám také, jen ne jako ekodotaci, což asi na provoz letošní rok nemělo sebemenší vliv. Je to dobrý motor. Zkoučel jsem ho s Hondou GCV 160 na jedné převodovce s jedním nákladem a po rozjezdu (asf. cesta)  před kopcem vyjel jednou... celý příspěvek >
Tera Vari - orba, 13.12.2015
Nepotřebuji a nemám za potřebí vyzdvihovat či ponižovat nějakou značku a pokusím se toho vyvarovat. Ovšem kam se má točit rotavátor je světově známá věc a ani My dva na tom nic nezměníme. Jsou samozřejmě adaptéry, co se toří proti směru jízdy a třeba... celý příspěvek >
Tera Vari - orba, 13.12.2015
Pánové - nezlobte se na mě, ale i v číně vědí kam se má točit rotavátor!!! Agzat kromě směru otáček ani neřešil pojezdovou rychlost. Teda řešil a to tak, že "dajte tam 8" kolesa". Pokud má někdo potřebu jednoosáku s rotavátorem asi jen těžko pořídí... celý příspěvek >
Motor jikov, 2.12.2015
Tím se dostáváme na začátek a může to být kde čím, protože Vaše zákroky nevylučují nic z popsaného. Taky mě zarazilo to čištění palivového filtru, zřejmě jde o filtr paliva vložený mezi nádrž a karburátor, tyto filtry nejsou určeny k čištění, jejich... celý příspěvek >
Motor jikov, 1.12.2015
Já se omlouvám 44.136, že jsem vyrušoval, ale vážení - pokud někdo napíše že čistil kaburátor, předpokládám, že je čistý a nebudu dál řešit smetí v něm a to kdekoli. Asi jsem zapomněl kde jsem a zase naletěl
Motor jikov, 30.11.2015
Není to čítanková ukázka přisávání falešného vzduchu? Kde? Nejsem takový odborník, abych přes net poznal jestli jedno nebo obě gufera a nebo někde jinde i když ta gufera jsou nejčastější.
Kontaktné zapalovanie na Vari, 30.10.2015
Co napsat na dotaz "ako namontovať"  moc nevím, je třeba upevnit základovou desku na svoje místo atd atd. Hodnoty odtrhu jsou 0.3 - 0.5 mm a předstih 3.5 mm před HÚ. Z mých zkušeností bych hodnotu předstihu bral jako maximální a rovný tři... celý příspěvek >
Technika orby, 29.10.2015
No právě, ty překážky jsou nepříjemné. Když se couvne jedním kolem v brázdě, není snad třeba ani manipulovat s volnoběžkama i oproti vyjetí a jetí po prázdnu zpět. A to couvání zase tak namáhavý není. Chce to vychytat "akce" stroje a být na... celý příspěvek >
Technika orby, 29.10.2015
No a není lepší u těch menších rozloh 150 - 200m2 si couvnout, než se mordovat s otáčením u plotu?
Tera Vari - orba, 13.10.2015
To bude tvrdý jak beton a ještě to sucho. Nechal bych to napoprvé zorat traktorem a za rok proč ne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika