Příspěvky uživatele - 142.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 12.2.2017
Na stránkách německého internetového obchodu mne zaujala odrůda Nugget, má jít o něco novějšího, je od fy Kiepenkerel. Semínka jsou drahá jako většina produktů této firmy. Cenu semen bych obešla řízkováním. Fotografie mně připomíná naše Datlo. Má jít... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 28.1.2017
Datlo je výborné, považuji ho za lepší odrůdu než Mandat z hlediska chuti. Každému, kdo loni měl ode mne sazenice, chutnalo. Dokonce i moje sestra jím nahradí Sladkaju Děvočku, protože tam nemáme záruku pravosti odrůdy. V poslední šarži, co jsem měla... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 28.1.2017
Osobně mám odzkoušené a osvědčené Strilo, Pollicino, Mandat, Gold Krone, Datlo, Philovitu z u nás běžně dostupných. Dále pěstuji drobná rajčata dovezená z Ruska, Tomatoberry z Londýna, něco nového zkouším z Nového Zélandu... J
Rajčata 2017, 28.1.2017
Mně přijde Cherolla jako překonaná odrůda. V současné době je na našem trhu výběr nepraskavých cherry rajčat s výbornou chutí. Nové odrůdy nemají sklon k přezrávání, vydrží i několik dní po utržení... Samozřejmě, komu Cherola chutná a vyhovuje, ať si... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 13.1.2017
Děkuji za informaci. Na fotce jsou zasazené dvě rostliny vedené každá na jeden výhon?
Papriky pro 2017, 12.1.2017
Papriky pěstuji léta ve skleníku na Vysočině. Dříve jsem pěstovala jen odrůdy paní ing. Teclové - Libera, postupně se od nich odvracím. Nahrazuji je odrůdami ze SEMA a SevaSeedu. Semínka z Libery jsou předražená, klíčivost je různá, někdy lepší,... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 10.1.2017
Nejsem Vladimír, ale s řízkováním mám určité zkušenosti, projdětě si moje příspěvky z minulých let. Podotýkám, že každý máme v bytech jiné podmínky světelné i teplotní, takže zkušenosti nejsou vždy plně přenositelné. Sama nepřisvěcuji, rostliny se... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 9.1.2017
Ferline F1 jsem pěstovala r. 2015 a 2016. Tato odrůda byla někde zde na foru doporučena jako odolná k plísni bramborové. Nepěstuji univerzální rajčata typu Tornádo. Pěstuji drobotinu na jídlo, oválná suchá rajčata na zpracování. Jako třetí... celý příspěvek >
Nejchutnější okurky hadovky, 9.1.2017
Na délce okurek mi nezáleží, důraz kladu na zdravotní stav rostliny a odolnost k chorobám. Přátelům hodně chutnal Saturn, jde o běžně dostupnou odrůdu v ČR. Nemyslím si, že je mezi odrůdami velký rozdíl v chuti. Doma je používáme většinou do salátů,... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 9.1.2017
Jsem se Sprinterem a tykví fíkolistou spokojena. Ke zkoušení jiných podnoží mne motivuje pokusnická vášeň. Roubuji pro sebe a pro přátele a o možnosti naklonovat okurku vím, zkoušela jsem to a určitě mám zde na foru nějaké fotky ve starších... celý příspěvek >
Nejchutnější okurky hadovky, 8.1.2017
Krátkou hadovku Picolino jsem pěstovala r. 2015 a i 2016. Zvláště roku 2015 jsem byla maximálně spokojena. Rostlina nebyla příliš vzrůstná, byla však velmi plodná, plodila ve vlnách, plody vyrůstaly opakovaně se stejných úžlabí listů. Listy zůstaly... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 7.1.2017
Jaké podnože máte k dispozici na Slovensku v malém balení v prodejnách pro zahrádáře?
Roubování okurek 2017, 7.1.2017
Podnože, které vyrábí SEMO, lze objednat přímo tam po 100 semenech. Loni jsem si objednávala hybridní tykev fíkolistou a sto semen vyšlo asi na 100 Kč.  Platila jsem předem na účet a semínka přišla doporučeným dopisem obratem.  Jiřina
Množení sazenic rajčat řízkováním 2016, 6.1.2017
Rok se s rokem sešel a opět nastal čas výsevu rajčat k řízkování. Snažila jsem se omezit počet řízkovaných odrůd na ty, jejichž semena jsou drahá a/nebo nedostupná a potřebuji vyrobit mnoho sazenic. Takže jsem vysela Philovitu F1 2x, Crimson Crush F... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 25.12.2016
Přemýšlím, co budu příští rok pěstovat i v oblasti roubovaných okurek. Z odrůd pro sebe ponechávám Dominicu, Midios a Picolino, byla jsem s nimi spokojená. chtěla bych však udělat změnu v podnožích. Zatím jsem roubovala většinu na Sprinter a něco na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika