Příspěvky uživatele - 5.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 14.10.2014
Měřil jsem refraktometrem 10. října cukernatost hroznů, lokalita Hlučínsko, severní Morava, zde jsou hodnoty: Merzling - 18,5 Götzei Zamatosz -16 Regent -17 Rondo -18 Riton -17,5 Bruskam -21,5 Cabernet Cortis... celý příspěvek >
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 25.9.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem ještě vyfotil poslední jablko Dark Rubínu na stromku a pak ještě udělal pár foto z více stran.Dark velmi dobře vybarvuje, údajně má být vybarven také velmi dobře uvnitř koruny stromu a také méně roste něž klasický Rubín.Zdá se mi, že je... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 23.9.2014 Obsahuje fotku
Tato bezsemenná odrůda-Kišmiš zaporožskij dozrávala u mne letos jako jedna z prvních, chutná také ptactvu a vosám, hrozny se musí chránit.Martin
Co vaše réva? (2014), 23.9.2014 Obsahuje fotku
Vkládám foto novější odrůdy-Rubinet, je to dobrá barvířka, dostal jsem ji od dnes již zemřelého profesora Viléma Krause.Velmi dobře barví, barvivo je kromě slupky také v dužnině bobule.Tento týden změřím cukernatost a sdělím.Martin
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 23.9.2014 Obsahuje fotku
Letošní Dark Rubín ještě  ve školce na podnoži M9,foceno asi před deseti dny, dnes je již přezrálý.Martin
Čačanská lepotica, 14.8.2014
Kolik procent průměrně obsahuje dobře vyzrálá lepotice cukrů?Dá se s úspěchem použít na slivovici?Martin
Rumjanaja Zorka, 14.8.2014
Ale rouby jsem dostal přímo od pana Kamiše, tak tedy nevím... Taky se mi to nějak nezdá.Martin
Rumjanaja Zorka, 13.8.2014 Obsahuje fotku
Můj první plod Zorky vypadá takto, opadl ještě před dozrátím, tuším byl poškozen hmyzem.Stromek je ještě v mé miniškolce, zvažuji zda ho ještě rok nechat a dát mu šanci.Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika