Příspěvky uživatele - 44.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahoda Giganta, 25.3.2008
Je to jednoduché. Popínavé jahody zásadně nekupovat, neboť se jedná téměř vždy o podvod. Samopopínavé jahody neexistují. A fotografie v různých časopisech je fotomontáž a nesmysl. Jinak odrůdu Gigantela Maxima pěstuji určitě 20 let. Jednalo se o... celý příspěvek >
kdo poradi dobrou odrudu, 24.3.2008
Pokud mohu přidat ještě svůj názor, tak nedoporučuji odrůdu Fuji ani do středních poloh. Je to ztráta peněz za stromek. Je to odrůda velice náročná na teplo a i v těchto oblastech ne každý rok dozraje, nebo lépe řečeno plně... celý příspěvek >
Hryzec - rada, 23.3.2008
Ano toto je jediný prostředek který funguje. Tímto gelem jsem hryzce zcela zlikvidoval. Chce to ale trpělivost, jakmile se objeví nora, okamžitě aplikovat gel. Je to záležitost na jeden rok, ale úspěch se stoprocentně dostaví. Nebude Vám určitě jedna... celý příspěvek >
které jabloně jednoznačně ne, 20.3.2008
To musíte zvládnout sám. Jen teoretik a blafal Vám na dálku vysadí sad aby se trefil do Vaší chuti a přesného výběru pro dané stanoviště. Ochutnávejte odrůdy a pak se rozhodněte. Počítejte i s tím, že za čas určitě něco přeroubujete, neboť i při... celý příspěvek >
Odrůda Vitos, Fantazia, 20.3.2008
Je to obojí polské. Vitos je rezistent tažený z Fantazie. Dále je zajímavá odrůda Ligol. Domnívám se, že chuťově však uvedené odrůdy Fantazii nepřekonají, ikdyž se velice přibližují. Fantazii udržuji a sem tam namnožím z jakési úcty k této odrůdě,... celý příspěvek >
Kdy sázet sazečku cibule? Úplný začátečník, 20.3.2008
Není dobré tyto plodiny kombinovat, neboť mají zcela odlišné nároky na živiny a na zálivku v období růstu. Dále budete li zasahovat proti plísni cibulové chemickým postřikem, nebude v této době možno sklízet a konzumovat mrkev. Rovněž na sázení... celý příspěvek >
Jablon granny smith, 15.3.2008
Vážený pane, nevzdávejte Váš plánovaný pokus. Chci vám jenom říci, že jsem si z jakési recese tuto odrůdu pořídil a vysadil asi 6 stromků jako vřeteno. Dosahoval jsem stejných plodů jako se prodávají v obchodech. Některé plody však vybarvovaly... celý příspěvek >
vienska nebo boscova, 15.3.2008
Rád bych poprosil hosta 180133 zda by nám mohl přiblížit odrůdy Kioto, Pinkcot, Hargrand. Zejména jak se Vám osvědčily v odolnosti proti mrazům, v chuťové kvalitě, v pravidelnosti úrody... celý příspěvek >
kapková závlaha, 1.3.2008
Již několik let používám Vámi uvedenou závlahu NETAFIM -FAMILY. Jsem s ní velice spokojen. Nádrž mám 1m nad zemí, o obsahu 1000 L. Hadice 4x16m. Druhý případ v menším foliáku mám nádrž 200L  hadice 5x5m. Je velice důležité nepoddimenzovat... celý příspěvek >
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 22.2.2008
Použití zadešťování je účinné jak popisuji. Máte pravdu. Ovšem postřik championem či boraxem po mrazu je nesmyslný.            Milan Boštička
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 20.2.2008
Vím o čem hovoříte, ale je to šílená práce. Daleko pohodlnější je to zadešťování. Musí pro to být ovšem podmínky, jak již jsem uváděl.            Milan Boštička
kapková závlaha Gardena - to se vyplatí ne?, 20.2.2008
Pánové pozor na jednotky. 1m vodního sloupce není 1at. V souvislosti s tímto chci upozornit. Dávejte pozor při výběru kapkovačů, neboť některé opravdu potřebují tlak alespoň 0,5 až 1 at. zejména ty co jsou určeny na závlahu stromků. A zde potom... celý příspěvek >
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 18.2.2008
Jedná se o likvidaci určitých druhů bakterií,která představují kondenzační jádra pro tvorbu ledových krystalů. Tento druh bakterií je přítomen ve velkém množství v korunách stromů. Při jejich likvidaci květy nezmrzají údajně do až -5°C. ... celý příspěvek >
Výsev paprik, 18.2.2008 Obsahuje fotku
Vážená paní, doufám že se jedná o nepatrný překlep ve Vašem příspěvku, nebo žertík, co se týče toho výnosu 10 - 15 kg z jedné rostliny.   Jinak k dotazu pana Vysloužila: Papriky vysévám v  1-2 týdnu  března. Naplním květináček... celý příspěvek >
Jak zabránit předčasnému pučení meruněk, 17.2.2008
Oddalování probuzení meruňek má význam provádět v nepříznivých lokalitách a to za účelem ochránění stromů před poškozením mrazem jako takových, nikoliv však květů. Jasným důkazem tohoto byl loňský rok kdy peckoviny mnohde pomrzly až ve stadiu plůdku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika