Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česká rajčata 2017, 13.9.2017 Obsahuje fotku
Tak jako česká jablka nebo české brambory jsou prodávány takové, které byly vypěstovány na území ČR, bez ohledu na místo vzniku pěstované odrůdy, tak by to mělo platit i u rajčat. Z českých rajčat u mne chuťově vítězí potomci z rajčat Kumato, z... celý příspěvek >
Rajče Černý baron, 11.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuje někdo tuto odrúdu?
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 8.9.2017
Jak napsala paní Lída, tak stejné je to u nás. Ale něco ve mě mi říká, že příští rok to vyjde a bude to paráda.
Bohemia nepřekonaná, 7.9.2017
Mě to připadá tak, že Rubín je nejchutnější právě utržený ze stromu (při co možná nejpozdější sklizni) a tuto nejlepší chuť si udrží jen pár dnů po sklizni. Skladováním se chuť zhoršuje a po Vánocích je jen průměrná. Předpokládám, že stejné to bude i... celý příspěvek >
Množení fuchsií, 5.9.2017
Ještě jsem zapomněl uvést, že přezimování fuchsií potmě bez listů, má jednu obrovskou výhodu oproti přezimování s listy ve světlé chladné místnosti. Budete totiž mít jistotu, že s vašimi rostlinami nepřezimoval ani jeden živočišný škůdce a budete mít... celý příspěvek >
Množení fuchsií, 4.9.2017
Protože nemám pro přezimování fuchsií světlé chladné prostory s teplotou +5 stupňů Celsia, jak se doporučuje, osvědčilo se mi přezimování bez listů ve tmě, ve sklepě na brambory. Poslední teplé a slunečné dny koncem září využiji k zakrácení letošních... celý příspěvek >
Množení fuchsií, 4.9.2017
Chybu děláte v tom, že jim nedopřejete vegetační odpočinek, ideálně během listopadu, prosince, ledna a částečně února. Rostliny si jej potom vynutí od května do srpna, jak píšete.
Sklizeň 2017, 1.9.2017
Tak to je pro mne cenná rada, ukládat rajčata stopkou dolů a díky za ni. Pro účel fotografování jsem schválně pootáčel rajčata v řadách tak, aby je bylo možné vidět ze všech stran - chtěl jsem tak ukázat jejich pěkný kulatý tvar. Ještě dodávám, že ta... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 1.9.2017 Obsahuje fotku
Dozrávání dalších pater a sklizeň pokračuje, na uložených plodech po pár dnech mizí rozdíl ve vybarvení plodů z venkovních podmínek a z polostínu pod průhlednou střechou, chuťově mezi nimi není žádný rozdíl. Z měknoucích plodů odebírám semínka pro... celý příspěvek >
Jabloň pro okrasu na zimu, 24.8.2017
Hezky vybarvené atrapy jablek z plastu, zavěšené pravidelně po obvodu koruny, by také jistě splnily účel. Pan zadavatel je totiž zřejmě potřebuje jako romantickou kulisu pro výhled z okna na zimní krajinu.
Sklizeň 2017, 20.8.2017 Obsahuje fotku
Registrovanýuživatel : No jo, ale když na té lavici rajčata pěkně seděly v mezerách mezi latěmi a nemohly se rozkutálet. Pořídil jsem nové foto, navíc s řezem vejpůl. Jestli stále nebudete vidět rozdíl ve vybarvení plodů a dužiny, bude to... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 18.8.2017 Obsahuje fotku
Potomkům rajčat Kumato svědčí velmi vyrovnané podmínky, a proto se snažím o jejich pěstování v nádobách v polostínu pod průhlednou střechou V tomto roce jsou plody této odrůdy opět nádherné a kvalitní.
Rajčata 2017, 18.8.2017 Obsahuje fotku
Tohle jsou pro mne "nejrajčatovatější rajčata"
Rajče start, 14.8.2017
"S" by mohlo znamenat SEMO Smržice.
Bio semena Brno, 14.8.2017
Nic ve zlém, ale co si slibujete od tkzv. bio semen? Budete je snad jíst?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika