Příspěvky uživatele - 147.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nůž žabka, 4.2.2017
Máte skutečně fantaskní představy o broušení. Po broušení stopkovými tělísky, upnutými ve vrtačce, můžete žabku, akorát tak zahodit.
Cim zakryt osklivou zed?, 26.1.2017
Bacha na věc!! Vše se musí odehrávat pod podmínkou souhlasu a dohledu souseda. Zeď nepatří tomu, co se mu nelíbí!! Ani kousek před zdí, neni možné bez jeho souhlasu vybudovat neprůhlednou překážku, za účelem zakrytí.
Sloní česnek, 20.1.2017
Abyste nebyl zklamán. Slon česnek, totiž není vůbec česnek!
Javor cukrový - tvarování koruny, 15.1.2017
Měl jste dělat to co vám poradil skutečný odborník. Necháte to bujet a po roku se ptáte opět, na totéž. Udělejte to, co vám poradl Mr.Josef.
Hecht 7100, 8.1.2017
Co to je doladěné příslušenství.
Králičí hnůj, 24.12.2016
Proč byste měl ty bobky peletovat, když už je napeletovali králíci, zbytečná práce a plýtvání energií. Tuším, že je to jediné přírodní hnojivo, které můžete, bez jakýchkoliv úprav, použít ke všem rostlinám. Bobkama můžete i přihnojovat. Zkuste na... celý příspěvek >
Roubování hrušní, 23.12.2016
Zadejte si do YouTube „grafting pears“.
Šizení hnojiv, 16.12.2016
Nemusíte kupovat nic, už proto že je to v malých baleních předraženo, stačí si dostatečně velkou pěstební plochu rozdělit na dvě poloviny. Na jedné půlce budete pěstovat zeleninu a brambory, na druhé polovině pěstovat něco na zeleno, pokud možno... celý příspěvek >
Třešeň - rouby - uchování, 12.12.2016
Je nejvyšší čas k odběru roubů třešní, tedy aspoň si to myslím. Jak tyto rouby, udržet v dobré kondici, nenarašené, až do doby použití, to je do začátku května.
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 11.12.2016
Trochu vzpomínek. Sem tam jsem byl jako klučina u svého dědy na prázdninách. Každé ráno, mimo neděli, se jelo na futro pro krávy. Než jsme vyjeli, tak děda nikdy nezapoměl, navštívit komoru. Tam vytáhl z kapsy křivák a z načatého uzeného boku o... celý příspěvek >
Přeložení druhového jména, 8.12.2016
Škoda. Nic víc.
Cesnek mi nejde jako babicce, 28.11.2016
Hledal jste dobře. Nikdo vám nedá přesný datum výsadby. Všechno v tomto oboru je individuální, empirické. Musíte se buď, zjištěnému přizpůsobit, čímž samozřejmě neučiníte chybu, anebo budete léta laborovat, abyste získal vlastní zkušenosti, pokud... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
KUKY, vy buď špatně vidíte, nebo slyšíte.  3.10 je datum publikace a v komentáři se zmiňuje o 10.vjačeslavu. Jinak, bavíme se o česneku a ne o hruškách, babuška nic takováho nevypustila z úst. Jestli chcete vědět více, tak vám nic nebrání na... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
Přestože tento vstup nebude ideálně zařaten, tak se můžet mrknout na toto video, tam vidíte, jak nepomýlená bábuška, výhružkami o patogenech a teplotě půdy, vysazuje svůj česnok. Všechno je zelené, půda nepřemokřená, velmi dobře zpracovatelná.
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
Je to s vámi stejné, jako s Truplem. Nebo jste jako skřivánek, co si musí vrznout, i kdyby měl zmrznout. Zeptal jste se, já opověděl. Prakticky mne nezajímá kolik se čeho vyprodukuje, kolik se čeho prodá a kolik je čeho vůbec třeba. Jsem tu, jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika