Příspěvky uživatele - 103.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladování zeleniny ve skleníku, 23.10.2016
Rád bych se zde zeptal, zda někdo neskladuje zeleninu v nevytápěném skleníku, máme vlhký sklep a hl.teplota 10-15st je pro skladování v zimě nevhodná, proto mě napadl skleník, skladuje někdo ve skleníku? Mám mrkve, tuříny, červenou řepu, celer, černý... celý příspěvek >
Mrkev, 23.10.2016
Vladimíre, zde jsem to našel 
Mrkev, 22.10.2016
onehdá jsem tam take brouzdal, ale jiz si nepamatuji, kde to bohuzel bylo, líbí se mi, že bych nemusel tuto mrkev nakryvat textílií kvuli pochmurnatce, proto bych rád vetsi mnozstvi, asi sem to ted nasel, meli by to mit Holandani, tak uvidime :)
Mrkev, 22.10.2016
mne se zda, ze je to zahranicni odruda-nabizeji ji prakticky po celem svete, vsude je ale cena osiva astronomická, též u Semo jakožto volně vazene, proto by me prave zajimal vyrobce teto odrudy
Mrkev, 22.10.2016
dobrý den, nevíte kde zjistit výrobce odrůdy mrkve Flyaway? nemohu to nikde najít, rád bych objednal větší množství osiva, předprodejci jsou drazí... díky
Červená řepa a mráz, 20.10.2016
takže první mrazíky řepě neublíží, mohu je tedy zatím ponechat na poli, chápu to tak správně?
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 17.10.2016
ano, Acorny jsou super, tez zasyrova, Lunga bude dobra az po odležení, Ibiza neni hybridni a tak neni tak plodna, chut to ale vyvazuje, obecne zasirova jsou dobre muskatove dyne, ale vzdy az po nejakem odlezeni
Zalozeni travniku, 17.10.2016
Dobrý den, za jak dlouho v tomto sice vlhkém, ale chladném počasí vyklíčí tráva? Je vůbec šance? Travní směs je složená z kostřav, jílku, lipnice(Oseto 15.10.)
Ktoré jablká ste obrali ako posledné?, 16.10.2016
já jsem v pátek sklidil Goldstar
Tomel pro republiku, 16.10.2016
nádhera Ivane, me srdce přímo zaplesává, jaká je to odrůda? dela semena?
Lucasova, 12.10.2016
máte je krasne, nam se letos podobne symetricky povedla Hardyho, velke, baculate a podle pravítka :)
Gloster, 11.10.2016
jééé, takové škody a já ho mám rád hned po Čisteckém :(
Bataty, 9.10.2016
nikoliv, udajne se jedná o Covington, vyslovene jsem se na to zjara ptal... alespon tomu bylo letos..
Nashi, Hosui, Kumoi, 8.10.2016
díky Miloši, Beny... myslím, že to jsou vetsinou preprodejci a delaji jen nutný základ... myslím, že ani velkoobchodně neprodávají..
Nashi, Hosui, Kumoi, 8.10.2016
Pekny den, nevi nekdo prosim, která školka dela tyto hrusne nashi? - ted nemyslim preprodejce, ale prime,,vyrobce¨ díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika