Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí 2024, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Mandloně kvetou údajně i v Praze. Netuším jestli je to odrůda Sladkoplodá krajová, Hustopeče VII, nebo nějaká jiná, ale je to moc pěkné na pohled, alespoň na té fotce. Jinak se dozvídám, že letošní únor byl nakonec nejteplejší za posledních 250 let a... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Dáváš sem exkluzivní fotky Marku. Pan Walter dlouhodobě. Na Koolgatu moc květů nemám a hlavně nevím, jestli to Koolgat vůbec bude. Kvést začínají i oba Goldrichy a Iziagat. Ten druhý Goldrich byl původně kupovaný jako Orange Rubis. Co se týče... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 4.3.2024 Obsahuje fotku
Ono to vypadá, jako kdyby už mrznout nemělo. Teploty stále na tuto dobu extrémní. Od roku 1961 nebyl tak teplý únor. "Thyrinthos" kvete, přitom v něm naroubovaný jeden Šalach ještě ani zdaleka ne. Na fotce zcela zavřené květní pupeny zářiové meruňky... celý příspěvek >
LYRA🍎 UEB5060/1, 4.3.2024 Obsahuje fotku
Lysice 13.12, 2023
Meruňky 2024, 4.3.2024 Obsahuje fotku
Už to tak vypadá, že budeme brzy oprašovat vlákno s názvem "A je po meruňkách", protože globální oteplování nabírá obrátky. Aby meruňky rozkvétaly už začátkem března, to asi nepamatuje nikdo.
Meruňky 2024, 1.3.2024 Obsahuje fotku
Už kvetou mandloně v Hustopečích, pane SPCH? Viděl jsem nedávno pěknou reportáž, kde majitelka sadu všechny zve na procházku mandloňovou naučnou stezkou. 
Počasí 2024, 1.3.2024 Obsahuje fotku
BŘEZEN Na naší studni ráno hvízdal kos. Jde jaro, jde jaro. A když jsem okno na sad otvíral, šeptaly pukající pupeny: Jde jaro, jde jaro. Bez chvěje se a hrušně čekají. Jde jaro, jde jaro. Zas novým třpytem rozkvétá ti vlas a nových... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 1.3.2024
Chtěl jsem napsat, že začíná kvést zlatý déšť, což je neklamné znamení, že rozkvétání meruněk, švestkomeruněk a asijských slivoní je "za dveřmi" a ejhle začínají se otvírat první květy "Thyrinthosu". Tomu už se říká extrémismus, když 1.3. rozkvétají... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 1.3.2024
Včera jsem použil k postřiku ten tribazický síran měďnatý, takže jsem se v počtu postřiků srovnal s Kukym. Výhodou Miedzianu i tohoto Cuproxatu je to, že se jedná o tekutý přípravek. Na obalu se uvádí ředění 50 ml na 10 litrů postřiku (100 m2).
LYRA🍎 UEB5060/1, 1.3.2024
Ta LYRA údajně až taková špička není. Napovědět může umístění na degustaci v Lysicích 2024. Rubelit a Lyra 10.-11. místo, Barby 13. místo. Admirál 2. místo.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 1.3.2024
Děkuji za odpověď, pane Waltře.
Honeycrisp, 29.2.2024
Waltře, jak je to s tím vaším Rubelitem, změnil jste názor? Kam vítr, tam Waltr?
Honeycrisp, 28.2.2024
Pana Ambrože neznáme. Na tomto fóru zřejmě nevystupuje. Kdo si už "vlastnoručně" vypěstoval Admirály, tak musí dát za pravdu vší té chvále, která kolem této odrůdy panuje. Ovoce jako přímo utržené ze stromu v této kvalitě vydrží po mnoho měsíců.... celý příspěvek >
Síran měďnatý (CUPROXAT SC), 27.2.2024
I přes zdejší mlčení jsem se rozhodl zakoupit tribazický síran měďnatý v podobě přípravku CUPROXAT SC. Objednal bych si i Miedzian, ale nevšiml jsem si rozdíl v působení mezi hydroxidem měďnatým v podobě Championu a oxichloridem mědi v podobě... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 27.2.2024
Ještě bych doplnil, že čepičky má nejen Big Red a Wonder cot, ale i Sweetred a Thyrinthos. Pozdní a velmi pozdní odrůdy jsou ještě pěkně zabalené, ale nedělám si iluze, že by to něčemu pomohlo, jelikož je 27.2. a na případné zmrznutí je ještě mnoho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika