Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadané listy jabloně, 22.4.2017
Jsou to mšice. Jsou výhradně na spodní straně, schované uvnitř těch puchýřů - u Vás nejsou moc vypouklé, ale při větším poškození se skvrna výrazně vyboulí. Mšice tam ale opravdu být nemusí. To poškození je trvalé a tak než jste si toho všiml, mšice... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 22.4.2017
Osobně už tyhle čínské doutaktní motůrky nechci ani vidět. Měl jsem křoviňák - vysoká spotřeba, směs 1:25, velmi nekultivovaný chod, vibrace že po půl hodině mi běhali mravenci v prstech,... Koupil jsem značkový, stál sice skoro 15 tis., ale 4T,... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
Přesně tak. Panu Moon Moon nevěřím ani slovo. Žádný seriózní výrobce by nedoporučil skladovat benzín, což už samo o sobě je směs mnoha látek, namíchaný s blíže neurčeným olejem, což je opět směs mnoha látek. Nikdo, žádný normální chemik se vám... celý příspěvek >
Kvalitní postřikovač, 17.4.2017
Tipuji, že máte Hecht 4500? Jestli uteče polovina vzduchu během 3 minut, tak to asi soudruzi z PRC udělali někde chybu. Pokud máte k dispozici nějakou dostatečně velkou nádrž s vodou (sud a podobně), zkuste postřikovač napumpovat a ponořit. Jinal v... celý příspěvek >
Jak přesadit břízu, 14.4.2017
Od podzimu, tedy v období vegetačního klidu, si stromek těch nových kořínků asi moc nevytvořil. Myslím, že by měl dostat alespoň jedno celé vegetační období na vytvoření kořenů u kmene. Někdo tu popisoval profesionální přesazování opravdu velkých... celý příspěvek >
Přežijí ohořelé túje?, 13.4.2017
Pane Rafaeli, doufám, že nebydlíte blízko mne. Docela by mě znepokojilo, mít za souseda člověka, který necítí zodpovědnost za své konání. Pro mne je zcela samozřejmé, že když něco dělám a v procesu toho poškodím majetek druhého, tak mu škodu... celý příspěvek >
Přežijí ohořelé túje?, 12.4.2017
Pokud vím, vypalování trávy je zákonem zakázáno. Dožadujte se náhrady. Tipuji, že za takto vzrostlé túje nebude malá (nechte si udělat znalecký posudek).
Postřik na pilatku, 11.4.2017
Ona je karcinogenita a "karcinogenita". Toto co jste poslal, je bohužel tak mizivě málo informací, že z toho nelze říct nic jiného, než to KBZ. Například, efekty různých chemikálií se zkoumají na naprosto absurdních dávkách. Tak absurdních, že... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 10.4.2017
Přesně tak. Jám mám zase zkušenost s jistou kartáčnikdou firmou, která dovezla kamion čínských štětců prachmizerné kvality, zaměstnala několik brigádnic, které to rozbalovaly, neopravitelné vyhazovaly, opravitelné opravovaly a opět balily s nápisem... celý příspěvek >
Mráz, 9.4.2017
Googlete antimrazová svíce. Ale pro jeden menší stromek by mohlo fungovat i několik běžných svíček. Hlavně si strom nepodpalte :-)
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 6.4.2017
Koupil jsem za něco přes 6 tisíc Husku 125BVx (bylo to zlevněno jako rozbalené, s poškozeným obalem, ale nic takového, přišlo to normálně v krabici a komplet) se sadou na vysávání, ale tu nepoužívám. To vysávání je dobré na úklid trošky listí kolem... celý příspěvek >
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 6.4.2017
Tím osazením je myšlena asi ta část, která už je v plastu a která má výrazně větší průměr než nezávitovaná část šteftu. S teplotou a ostrým řetězem nejde než souhlasit. Přehřátí je zabiják plastových karterů.
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 6.4.2017
Pokud jste to už neudělal, vyčistěte si mazací otvory a drážku v liště. Pokud je čistá lišta, tak pouhé přitisknutí ke kanálku opravdu funguje. Nějaký mírný průsak kolem může být, ale vyloženě téct by to nemělo. I tak ale bude pila mazat pořád... celý příspěvek >
Jak skladovat stromek před výsadbou, 23.3.2017
Já je měl v kýblech s vodou týden. Přežily, ale ideální to určitě není. Na delší dobu (než těch 24-48 hodin) je lepší je přihrnout hlínou, tak jako je prodávají v zahradnictvích.
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
Je tu jeden problém - GPS a GSM jsou jednoduše zarušitelné a v případě automobilů už je to mezi "zloději na plný úvazek" profláknuté, takže spousta z nich když jdou na akci, tak s sebou nosí rušičky. V případě zahradního traktůrku to asi nebudou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika