Příspěvky uživatele - 99.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husi krky, 31.12.2014
jeste jsem zapomel dodat ze tam bude zavedene vzduchovani tudiz nastrihane husi krky by se meli neustale pohybovat a snad by tak melo dochazet k samocisticimu efektu
Husi krky, 31.12.2014
omlouvam se ale pocital jsem s tim ze pokud se jedna o forum o jezirkach tak ze to bude jasne ze se jedna o nahrazku kaldnes media, ma vina je ta ze jsem nenapsal konkretni udaje a za to se omlouvam, napadlo me ze a uz o tom premyslim delsi cas ze... celý příspěvek >
Husi krky, 30.12.2014
dobry den, chtel bych se zeptat zda pouzit husi krk o prumeru 16 mm nebo 20mm, chci jim naplnit sud a nevim jakym prumerem, mam moznost ziskat prumer 20mm zdarma, neco malo pres sto metru ale zda se mi to uz prilis velke, dekuji za rady
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 25.12.2014
potvrzuji obchod nema chybufiltrace je v podstate cinska kopie biotecu tak nemam obavy o funkcnost, jen to bude chtit upravit odkalovaci zatky, prevrtam je a dam je z boku anebo ty filtry napojim vedle sebe a ne jak to ma prodejce, to uz je... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 3.12.2014
jezirko vypada pekne ale vsimnul jsem si ze tam mate kacirek, jakmile koi povyrostou tak maj jako konicek ten kacirek stehovat na dnoa to je tragediekomplikuje se udrzba jezirka, chtelo by to udelat ty pobrezni zony tak aby se tam ryby nedostali, ja... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 30.11.2014
ma nekdo zkusenosti s ebay?ted tam maj screenmatic 36 za zhruba 34000 plus doprava 2 700,docela rozdil oproti nasim cenam
Biotec 18 screenmatic, 28.11.2014
diky jdu do nej, mam rozhodnutomyslim ze to bude v poho, napojim je jak jste rikal vedle sebe na cerpadlo(uvazuji o 13000l/h) a na to cerpadlo co mam(6000l/h) napojim skimmer, jeste jednou diky a uz at je jaro a muzu zacit kopat
Biotec 18 screenmatic, 27.11.2014
redukce nebudou problem, na soustruhu ze silonu to neni zadnej problem, problem jsou finance, poptaval jsem se par firem na svareni bedny na filtraci o rozmerech zhruba 1,8m delky,0,8m sire a vyska 0,8m a 4 prepazky vychazi v prumeru na 14 000kc plus... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 25.11.2014
jeste k tomu zimovani, ja to vypinam jakmile s sebou ryby flaknou ke dnuabych jim nemichal vodu a jen nechavam vzduchovani tak pul metru nade dnem a az s zmrazem to vytahuju pod hladinu
Biotec 18 screenmatic, 25.11.2014
k te cistote vody, mozna jsem uplne vedle ale pokud je voda na oko cista tak by meli byt i hodnoty v poradku ne?pokud by se neco delo tak by to melo byt videt at uz volne plovouci rasy, pena na hladine atd, ne?
Biotec 18 screenmatic, 24.11.2014
nevim no, za ctyri roky nemam jediny umrti ani jeden pripad onemocneni a mereni vody ukazovali hodnoty v poradku
Biotec 18 screenmatic, 24.11.2014 Obsahuje fotku
tady je dalsi
Biotec 18 screenmatic, 24.11.2014 Obsahuje fotku
jeste bych mel jeden dotazdnes jsem vypnul filtraci a uz ji uklidil, toto je ten biofilm nebo jinak ty uzitecne bakterie?anebo jen nakej humus?omlouvamse za kvalitu je to foceno mobilem
Objem jezírka, filtrace, 23.11.2014
uz je to nejaky casjak vam slape ten biotek 18?teda poku jste do nej nakonec sel
Biotec 18 screenmatic, 20.11.2014
opravuju, vim ze husi krky nejsou mechanicka filtrace, ty molitany jsem myslel jako docisteni
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika