Příspěvky uživatele - 187.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 7.3.2016
Mám obavu že ten olej tam zateklý bude, nejspíš v sání. Vydělejte vzduchový filtr, svíčku, motor protočte několikrát naprázdno. Pokud se stane, že nacucne vzduchový filtr ojej, je třeba výměna.    j.c.
Papriky 2016, 7.3.2016
Pokud mám vyhodnotit podmínky k pěstování na okně i v rámci jediného domu, kde v přízemí, je díky okolní zástavbě zcela jiná intenzita světla, jak v v bytech pod střechou. Vyzkoušet si to samozřejmě mám v úmyslu, chtěl jsem se jen dopátrat... celý příspěvek >
Jahody, 5.3.2016 Obsahuje fotku
V jahodách obvykle pampelišky nemám, plečka proškrábne jen vrchní cca 3centimetrovou vrstvu a podřízne plevele, pokud vzešly. Mám ji na delší násadě.   Rychlé, efektivní.
Jahody, 5.3.2016
Kyvná plečka, dokonalý stroj.  :)      j.c.
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 3.3.2016
Použití delší lišty brání výkon motoru, ten by měl být v souladu s počtem zubů v záběru pro udržení řezné rychlosti. Teoreticky by bylo možné použít delší lištu, pokud by byl na řetězu menší počet zubů nebo by byla změněna řezná souprava na např. 1,1... celý příspěvek >
Papriky 2016, 2.3.2016
Myslím, že to není špatná volba není, ale v mým případě tak do rozsázení sazenic. Světýlko v odkazu bych si musel trochu dodělat, dát tomu nějaký krytí kvůli eletrice a tak, v každým případě cena špatná není a spotřeba je minimální, spektrum by... celý příspěvek >
Papriky 2016, 2.3.2016
Jen ještě doplním, do 30 USD neplatíte clo a objednávka i platba z karty probíhá z pohodlí obýváku. Jen je třeba mít na kartě nastaveno povolení pro zahraniční platby,  toť vše.    j.c.
Papriky 2016, 2.3.2016
Tady za stovku pořídím, jak jsem ale říkal, čeká se na zboží i 2 měsíce ale u čeho je Free shipping, je poštovné v ceně. Několikrát vyzkoušeno.
Papriky 2016, 2.3.2016
Svítidla pro pěstování sazenic a rostlin by měla mít určité vlnové délky, z barevného spektra světla by se mělo jednat o světlo modré a červené. Více informací získáte, pokud na netu začnete pátrat po Grow light nebo grow led. V ČR jsou tato... celý příspěvek >
Zmáčadlo, 1.3.2016
Do loňska jsem používal jar,  Před 14 dny jsem přes e shop pořídi litrovku profi smáčedla Trend 90 za velmi slušný peníz.   j.c.
Previcur, 1.3.2016
Cituji z Agromanualu: Popis zboží PREVICUR ENERGY 1l Previcur Energy je systémový fungicid s účinkem proti půdním a listovým chorobám řádu Oomycetes (Pythium spp., Aphanomycetes spp., Phytophtora spp., Bremia spp., Pseudoperonospora spp. a... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 1.3.2016
Proč ne, vždyť i Maďarská má původ v náhodném semenáči.   j.c.
Hľadám vždyzelený solitérny strom/krík, 1.3.2016 Obsahuje fotku
Na takovém místě by byla velmi dekorativní i bobkovišeň     j.c.
Zčernalé "ohořelé" větve, 1.3.2016
Na jedné z našich jabloní se toto onemocnění vyskytuje taky, rovněž v okolí  " po sousedech " jsem si všimul napadených stromků. Je pravda, že napadení nepostupuje nijak rychle, nicméně napadená větev stromku viditelně strádá. V souvislosti s... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 29.2.2016
Včera jsem broskve postříkal mědí, dnes leje. Díky brzkému probuzení stromků a rozvleklému jaru s výrazným kolísáním teplot, bude jistě prostor pro aplikaci třetího postřiku Syllitem.      j.c.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika