Příspěvky uživatele - 76.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapusteny sklenik, 28.5.2009
Pripajam sa v tom, ze by som tiez rad vedel, co dokaze taky sklenik bez vykurovania. O kolko v priemere, pripadne v extremnych podmienkach dokaze "zdvihnut" teplotu. Inak povedane, co mozno od sklenika ocakavat....no a aky ma vplyv material... celý příspěvek >
Žluté skvrny v trávníku, 28.5.2009
Tu sa predava travcerit. Je to cererit prisposobeny na travu. Predava sa aj jesenna varianta. Pouzivam ho, je OK. Mocovina vraj moze podporit niektore konkurencne rastliny, napr. huby. Samozrejme iba ak jej mnozstvo prezeniete. Inak by to malo byt... celý příspěvek >
UV lampa, 27.5.2009
UV svetlo prepusti len specialne kremene sklo. Obycajne sklo nie. Som zvedavy, ci su tieto lampy takto konstruovane. Urcite to nie je tak lacny material. Ja osobne nie som moc zastancom tychto lamp. Zabiju vsetko co je vo vode, vratane bakterii.... celý příspěvek >
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 23.5.2009
Co takto odviest dazdovu vodu do drenaze a potom si ju aj tak v studni najdete.
Co je to za rostlinky?, 22.11.2008
Hm... mate pravdu, i ked sa na wiki dozvedam, ze aka je dobra na salaty a ake zdrave komponenty obsahuje. Je to skutosne presne ta nasa burina?
jak sázet česnek, 20.11.2008
Pani Daniela, ste zlata... ze rozptylujete moje obavy. Ono je tazko nieco robit v zahradke podla pocasia. Pocasie je take krutene,... ze som cesnak skoro sadil zaciatkom septembra. Je pravda, ze uz 5 centimetrikov vybehol von... neviem, osobne som... celý příspěvek >
orchidea, ktora nezmrzne, 20.11.2008
Obcas ma mota myslienka pestovania orchlidei v zahrade. Mam na mysli napr. nasu najkrajsiu orchideu Crievicnik. Ochrancovia by asi hned zacali patrat odkial pisem a obesili by ma na najblizsiu chranenu rastinu.   Nie, aby som nieco take... celý příspěvek >
jak sázet česnek, 20.11.2008
...som mimo domova a zena vravela ze cesnak uz vybehol von. Netusim, ci je toto dobre a ci prezije uspesne zimu. Jesen bola (vraj) tepla, asi pomohla. Ako je to? My sme sadili cesnak takto systematicky prvy krat. 
uprava plastoveho truhliku sa da aj bez plastoveho truhliku, 19.11.2008
Pomer neviem naspamat, kedze som to nerobil. Som v zahranici, ale ked sa vratim pozriem to v knihe a napisem na toto forum. Nakoniec sa to da lahko odexperimentovat na par vzorkach. Viac raseliny asi zatraktivni vzhlad ale na ukor pevnosti. Potesim... celý příspěvek >
uprava plastoveho truhliku sa da aj bez plastoveho truhliku, 19.11.2008
...uz som to tu niekde sponinal na nejakom fore. Nieco podobne sa robi a volaju to umely tuf. Ale plastovy truhlik k tomu netreba a odpadnu starosti, ci to bude na tom truhliku drzat. Zakladom je zmes. Robi sa to ako klasicky beton, voda, cement,... celý příspěvek >
Hnojení, 16.11.2008
Moj nazor je co sa tyka dusika, ze ako hnojivo ani nie, ak len velmi slabe. Tlenie moze naopak dusik spotrebovat. Ale na druhej strane zaorane listy mozu byt dobrym kondicionerom, prevzdusnovacom pody. Kym zotlu, budu zeminu prevzdusnovat a zotlete... celý příspěvek >
zalévání trávníku - čerpadlo , 16.11.2008
Ak budete mat zavlahu dobre navrhnutu, mozete zvolit velmi lacne a malo vykonne cerpadlo. Ja som sa z tej plejady zavl. systemov nemohol vysomarit a tak som studoval a studoval. Aspon som sa dozvedel co je pre zavlahu dolezite... navrhol sam si ju... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 16.11.2008
Ak vam to fungovali 12 rokov asi sa nieco dostalo do spodnych vod tento rok.. Mozno zrazkami a skladkou hnoja niekde blizko, nadmernym hnojenim, alebo nieco podobne.
závlaha svépomocí, 14.11.2008
Ja si vysvetlujem, ze hobby firma je drahsia pre plochu na co sluzi. Ak si zahradkar kupi drahsiu Gardenu, neskrachuje z toho. Ale ak niekto chce zavlazovat hektarove plochy, musi mat spolahlivu zavlahu, ale aj cena je velmi dolezita. Preco sa... celý příspěvek >
závlaha svépomocí, 14.11.2008
Dost sa tato tema preberala na tomto fore, treba len hladat. Gardena je hobby, trochu predrazena. Profici mi povedali, ze je velmi dobra na kvapkovu zavlahu, ale ze nikdy by si nezvolili gardenu na travu. Skuste si zistit nieco o Hunter, Irritrol,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika