Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houby v mulčovací kůře - odstranit ano či ne, 26.5.2010
nám rostly v kůře lištičky. jenže pak zmizely, a loni se už neobjevily. Sem tam někde vyroste jiná houba, ale spíš se to postupně redukuje samo. Zato v trávníku mi loni začaly růst bílé žampiony - ale to přičítám tomu, že jsem dvakrát hodiĺa do... celý příspěvek >
Hluboko kořenící listnáče do svahu, 26.5.2010
na strmé svahy kolem dálnic se sázejí keře. Obvykle úplně obyčejné = ptačí zob, zlatice, pak takové ty, co kvetou bíle (ach ta pamět... dnes mi to jde). Nemají tam žádnou péči, a přesto to porostou, zahustí a zřejmě i zpevní. Svahy jsou dost vysoké,... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 18.5.2010
sadbu ceskeho cesnuku je mozne sehnat vzdy kolem srpna v zahradnictvi, loni jsem na nej natrefila dokonce i v hobymarketech typu Hornbach atd. moc odrud nemaji / obvykle 2-3, ale zaplat panbuh za to. Neni nejlevnejsi, ale pro me potreby (2 clenna... celý příspěvek >
Převislý modřín - řez, 17.5.2010
Ja ho strihala prubezne. Ty 4 vetvicky bych ted zkratila o centimetr, jen aby mel impuls a zacal se rozvetvovat. Pak nechte trosku narust, a strihnete o tretinu. Zacne se vam rozvetvovat a vyrazi nove vetvicky. Zatrihnete ho tak dvakrat rocne, a do... celý příspěvek >
Neznámý černý pták, 14.5.2010
vrána?
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 8.5.2010
mám dvě brosvke cca 30 metru do sebe. Jednu jsem strikala championem, kaderovost nema. Druha broskev nebyla strikana, je cela poskozena kaderavosti. Praha-zpad, 370 metru.
Papriky už ven?, 28.4.2010
my jsme meli zacatkem tydne dokonce jinovatku, a i ted je rano tak 2 stupne. Nebojte, nic vam neutece. Loni jsem je davala do pudy kolem 10.5., letos asi pockam o tyden dele.
Je kos škůdce?, 26.4.2010
Kosi jsou roztomilí, jak hopsaj po trávě a sbíraj žížaly. Ovoce si většinou ani nevšimnou, jen přes zimu uvítají jablíčka. Jeden už je tak zvyklý, že za námi běhá když sekáme trávník. Kromě kosa máme rehky, pěnici, sýkorky, červenku, špačky...... celý příspěvek >
Ako a kedy strihat zivy plot z ihlicnanu, 25.4.2010
jestli jsou sazene pred rokem, tak bych je presadila dal od plotu a pouzila jen polovinu nebo tretinu z nich. Az vam narasi, tak to co narasilo (svetle zelene) zkratte o tretinu nebo polovinu. Terminal ale zatim nezkracujte, ten bych sestrihla az... celý příspěvek >
Zhoustnutí habrů, 21.4.2010
polostín nevadí, přítomnost třešní habrům vadit nebude, spíš aby ty habry nevadily těm třešním - stín atd. 
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 19.4.2010
ano. sousedi se me uz ptali jestli jsem se nezblaznila, ze davam broskev na predzahradku :=) Tak jsem zvedava, co na tom vyroste. Kdyz tak naroubuju :=) beru to jako experiment a material na trenovani.
Bylinkový záhon, 19.4.2010
to je vcelku velka plocha.Takze za sebe pisu sve favority: nejvetsi spotreba koreni a nejlepe suche prostredi: - tymian - vytrvaly, vysemenuje se a rozrusta se dal. ale da se snadno regulovat. existuje vice druhu, ja mam nejradeji klasicky. -... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 19.4.2010
Praha zapad, 370 metru. stacily dva vikendove dny tepla, vse popojelo, a dnes se otevrely prvni kvety tresne Lapins.
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 19.4.2010
Praha zapad, 370 metru n.m., RedHaven dnes otevrel prvni poupe z celkem 5ti... ale zato broskev, ktera mi vyrostla na predzahradce (asi z pecky, jinak fakt netusim, jak se tam dostala) tak ta je obsypana kvety.
Nejrychleji rostouci neopadavy strom, 12.4.2010
jen aby to nebylo dole dva metry jen kmen a vetve nahore. Jeslti to ma byt huste od zeme, tak bych volila habr, ktery skutecne nechaval listy i pres zimu, sice hnede, ale je to celkem husta. Zive ploty z nej jsou krasne. Je levny. Dalsi alternativou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika