Příspěvky uživatele - 90.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Queen Elizabeth, 11.11.2014 Obsahuje fotku
Dokvétání mé rádoby Elizabeth ve váze. Muž mi ji ostříhal podzimně a poupata vystříhal, donesl domů. Nečekala jsem, že vykvetou, ale odvděčily se. Nikdy jsem si na záhoně nevšimla, jak jsou květy velké a robusní. Dělají mi radost holky dvě, i když... celý příspěvek >
Má cenu stříknout rajčata, mající plíseň?, 29.8.2014
Děkuji za odpověď, i když mě nepotěšíla. Má smysl sklidit alespoň zelená rajčata ze zdravých rostlin, než je plíseň taky skosí? Dojdou? Pozitivní je, že Philovity jsou zatím OK. Příští pok koupím i Phantasii.
Má cenu stříknout rajčata, mající plíseň?, 29.8.2014
Dobrý den, dnes jsem zjistila, že rajčata mají plíseň. Všechny listy jsem odstranila, ale plíseň už přelezla i na stonky, na dvou rostlinách už vidím poškození i na pár plodech. Rajčat je tam hodně, tak nevím, jestli má cenu ještě stříknout - mám... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu, 13.8.2014
líčidlo jedlé?
Kordes - Out Of Rosenheim a Queen Of Hearts, 11.8.2014
Dobrý den, máte někdo zkušenost s těmito růžemi? Chtěla bych je zkusit sehnat letos na Floře Olomouc. Stojí za tu námahu? Pokud je pěstujete, za vaše případné foto budu vděčná. Jaká cena za takovou růži je běžná? Děkuji.
Růže Kordes v Olomouci a okolí, 10.8.2014
Dobrý den, chtěla bych některé růže od Kordese. Poradíte, kde nakoupit? Děkuji.
Je toto phlox?, 10.8.2014
Souhlasím, je to kalanchoe.
Padlí a plíseň okurková - napadají plody?, 3.8.2014
Děkuji
Padlí a plíseň okurková - napadají plody?, 3.8.2014
čím jste stříkal, zabralo to?
Padlí a plíseň okurková - napadají plody?, 3.8.2014
Dobrý den. Letos jsem kvůli porodu poněkud zanedbala zahradu. Včera jsem zjistila, že cukety a patizon mají padlí - dnes jsem stříkla bioanem a okurky mají plíseň. Jde mi o to, jestli budou i plody závadné. Cukety a patizony v pohodě plodí,... celý příspěvek >
Padlí, 3.8.2014
Objevilo se mi na patizonech padlí. Má cenu zkoušet Bioan nebo výše zmíněný recept? Děkuji.
Šalvěj Salvia superba "Merleau" - střih, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám 2 ks této trvalky a nevím, jak po odkvětu ostříhat. Jestli až kousek nad zemí, nebo pod odkvetlým květenstvím? Děkuji za radu.
Co je to za listnatý strom?, 26.5.2014
Ruj vlasatá
Je to okrasná rastlina alebo burina?, 26.5.2014
Kozí brada myslím
Nemoc angreštu, 17.5.2014
Děkuji za tip, podívám se na to. Každopádně korunky prostříhám, napadené výhony, pokud budou, zlikviduju. Zítra, jestli přestane pršet, se pokusím najít a obrat všechny napadené plody. Je jich tam ještě hodně zdravých, tak se třeba i úrody dočkám. Na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika