Příspěvky uživatele - 220.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
on to možná vysvětlí lépe pán xxx.xxx..224.36. Ta iontová výměna dělá to, že z krystalu uvolní jednotlivé atomy a pak například proběhne zase nazpátek, ale krystal se tím neobnoví. Aby výměna nebyla zvratná tam kde je to technologicky požadováno,... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
možná U něj roste lepší zelí...
Mají to zapotřebí?, 9.5.2014
To odpovídá... sleva 75% z 49,90Kč je pak cena po slevě 12,49 Ona se načne mírným tlakem do boku, protože udělali ůzký krček....
Brambory ještě nevylezly, 8.5.2014
jj odkaz nedám, to jsou znalosti ještě z dob studia v papírových skriptech pedologie nebo protierozní ochrany.
Jaký olej do motoru B&S 675 Easy Start (Al-ko 520 BRV), 8.5.2014
Taky jsem se dnes rozhodoval, jestli použít osvědčený Mogul Alfa 4T 10W-30 a načnout novou láhev, nebo použít zbytek z načnuté láhve 5W-50. Nakonec padla volba na 5W-50, protože další skladování zbytku by jej odsoudilo asi k mazání lišty u HQ či... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 8.5.2014
Chloridová hnojiva jsou hlavně nepříjemná svým vlivem na strukturu hlinitých a jílovitých půd. Rozbíjejí totiž komplexy, které jsme předtím kultivací. vápněním a dodáním organiky vytvořili. Půda je potom nestrukturní, slpékavá a náchylná na... celý příspěvek >
Vari - nádrž, 7.5.2014
Panu ze servisu nemusela prasknout ani jedna (např ani vari nevlastní), ale měnil nádrže na strojích zákazníků. Asi bylo častější, že přijel zákazník s požadavkem na opravu nádrže, než "že zadřel motor a potřebuje výbrus". Tchán koupil Terru v... celý příspěvek >
Jahoda uvadla, 7.5.2014
No, já nevím jestli vidím dutinu nebo zhnědlou nekrotizovanou tkáň. Pokud se fotí dutina, musí se fotit trochu z úhlu, aby to bylo patrnné. Nebo udělat více fotek z různých úhlů, aby bylo jednoznačné, žeje to placaté. Jinak takto ohraničená... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 6.5.2014
Probírka není potřeba, protože má na můj vkus malé přírůstky (často bez předčasného obrostu) a tak je nutno ji řezat hlouběji na podporu vytváření delšího jednoletého dřeva. Při správném vedení jsou plody střední. Dužina je dobře odlučitelná od... celý příspěvek >
Velvet, vše co o ní víte, 6.5.2014
z jaké publikace jsou ty obrázky a text?
Kadeřavost už nyní, 6.5.2014
U mne, tam kde jsem stříknul je téměř čisto (sem tam urvu půlky lístků), ale na nestříkané QueenLady a jednom novošlechtění je kareřavost dost znát. Jsem zvědavý, jestli psychicky zvládnu je nechat "v testu odolnosti" nebo je stříknu Sillitem až budu... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 6.5.2014
Ty nasázené nechte tam kde jsou, tak budou později a nic se neděje. Nové dejte do nového řádku.
Nůž Oregon do sekačky, 6.5.2014
ONE FOR ALL jsou hlavně moc předražené. Rovný je levnější, proto bývá u sekačky v základní sestavě. Ten prohnutý je buď za příplatek, nebo když chtějí udělat akci. Jak píšou v sousedním vláknu jsou specializovaní výrobci nožů do sekaček, kteří... celý příspěvek >
Nemoc jabloně, 6.5.2014
Odrůdová citlivost v kombinaci s nerovnoměrnou aplikací fungicidu někdy dá právě takovýto nejednoznačný vývoj choroby. Když by nebylo ošetřeno, byly by symptomy jasné... K přihnojení cereritem bych nyní přidal trochu LV15 nebo LAD27.
Velvet, vše co o ní víte, 5.5.2014
Do loňského podzimu jsem měl starý stromek této odrůdy. Chuťově mi vyhovovala a tak jsem na 4 podnože dal po 2 očkách. Když se ujalo 7 z 8mi oček, tak jsem stařenku zlikvidoval s celou řádkou ostatních "RH a spol.". Teď na jaře však dvě z podnoží... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika