Příspěvky uživatele - 84.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 4.5.2015
ja som dal von bežné odrody... tie vzácnejšie..Black Krim (Krym?), Black Tula, Black Triffle, Black Cherry, Charlie Chaplin... ešte počkám...aj cuketu som už dal von...dve sadenice...ostatné tekvice až nekôr...Hokaido obyčajn, zelené, modré, Blue... celý příspěvek >
Napadnuté súkvetia, 2.5.2015 Obsahuje fotku
Aplikoval som Decis
Semenáč?, 19.4.2015 Obsahuje fotku
Toto som uvidel na bočnej cestičke, keď som sa potreboval zbaviť kávy... žeby broskyňový semenáčik? Tvarovo skôr ker...
Štepenie čerešní, 18.4.2015
Dával som do čerešni višňové vrúble, tiež akosi stoja, nevidím na ne poriadne, dávam na vrúble mikroténové sáčky kvôli vysychaniu, nezdajú sa byť suché, ale rozhodne sú vo vývoji pozadu ako materská čerešňa... ale to by malo byť v poriadku...... celý příspěvek >
Ponechať či vykopať?, 17.4.2015
to krovie po strane je zabordelený susedný sivkový sad. Skvelý zroj šárky, však?...od tých marhuľ vzdušnou čiarou cca 10m na západnej strane, takže svetla to nejako neuberá,..Striekam nutné minimum...
Ponechať či vykopať?, 16.4.2015 Obsahuje fotku
17ročné marhule, dosť popresychané, ale plodiace, akurát že plodia na koncových konároch a tak asi každý druhý rok... oplatí sa ich ešte nejako zachraňovať?...napríklad nejako postupne radikálne znížiť? Ono tá lokalita je na pestovanie marhúľ na... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015 Obsahuje fotku
takto mi kvitne marhuľa navrúbľovaná na odkopku mirabelky/myrobalánu/śpendlíku -eviem vlastne, čo to je. Zaujímavé, že okrem kvitnúcich marhuľových častí, je tam aj marhuľový vrúbeľ niekoľkoročný, ktorý ešte len začína pučať.
Predjarný postrek, 7.4.2015
Ako som tak dnes pozeral na jablone a slivky, v sobotu dám predjarný postrek... Calypso+Mero Stefes (nič iné v obchode nie je)...aj teplota by na to mala byť tak primeraná...
Jarní řez slivoně, 1.4.2015
Na rozdiel od predchádzajúcich pisateľov mne sa to páči. Originálny vešia na zimné kabáty.
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 1.4.2015
pán Paľo, môžete, prosím, zhodnotiť odrodu Zilga?
Tekvice Acorn (Green) a Hubbard (Blue), 31.3.2015
Má niekto praktickú skúsenosť s týmito druhmi? Zaujíma ma hlavne využitie, skladovateľnosť a potreba šúpania.Ďakujem.
Čo to je za chorobu?, 28.3.2015
Akurát som sa vrátil zo záhrady, žije možno tak 25% stromčeka... zostrihal som to do hĺbky, buď-alebo.
Čo to je za chorobu?, 28.3.2015
Ak myslíte tú načatú kôru, to som spôsobil ja, chcel som zistiť, či je tam vnútri ešte vetvička živá...
Čo to je za chorobu?, 27.3.2015
Ja viem, zle sa to fotí také tenké vetvičky... ale takto chytených je prevažná väčšina konárikov... tiež som uvažoval, že počkám ešte, kým bude jasné, čoje ešte živé ahlboko to zostrihám do "zdravého", aj keď je otázka, čo sa vo vnútri v pletivách... celý příspěvek >
Čo to je za chorobu?, 27.3.2015 Obsahuje fotku
Vyzerá to ako definitívny koniec, hoci niektoré pupene sú ešte živé..hoci oproti iným stromom viditeľne vo vývoji zaostávajú.....mladá, asi 4-5ročná marhuľa.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika