Příspěvky uživatele - 224.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2016, 17.6.2016
A to jsou ještě pozdnější odrůdy než je Farbaly.
Obaleč švestkový - 1. generace, 17.6.2016
Pan Václav má na mysli asi 2. generaci obaleče švestkového. SET tady u nás se u 2. generace OŠ uvádí 93 % (počátek kladení).
Úroda meruněk 2016, 17.6.2016
No tak to je paráda! První oranžové. Jak se Vám Tsunami jeví po chuťové stránce?
O jakou jde chorobu slivoně?, 15.6.2016
Nebo nasaďte Typhlodroma a vyhnete se postřiku.
Jablka v červnu, 13.6.2016
Narazil jsem teď v obchodě na jednu belgickou klubovku - Primo, trochu podobnou Glosteru. Neochutnal jste někdo?
Jablka v červnu, 13.6.2016
Včera jsem v obchodě koukal na jablka podobná právě Glosteru. Odrůda Primo, dovoz Belgie. Neochutnal jste někdo?
Chloróza broskvoně 2016, 13.6.2016
Zjistěte si pH půdy, pokud bude reakce zásaditá, vypusťte vápnění a k základnímu hnojení použijte síran amonný. Teď zkuste aplikaci na list nějakým kapalným hnojivem s obsahem mikroprvků.  Mám FM3 v jílu, sice nemá chlorotické listy, ale... celý příspěvek >
Opadané plůdky po odkvětu, 13.6.2016
Mně Radana začala plodit dost pozdě a i když kvetla, tak plodů nebylo zase tak mnoho, navíc hodně praskaly, a to v blízkém okolí bylo poměrně dost opylovačů (odrůd).
Kidd´s orange, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Kidd's Orange dne 9. června - slupka některých plodů už ztrácí pružnost, ale dužnina a chuť jsou překvapivě v kondici. Plody jsou od ledna skladovány ve skříni na balkóně, takže teplota plus mínus jako venku.
Jablka v červnu, 10.6.2016
Tady je Braeburn jen sladký, průměrný.
Velké přírůstky, 6.6.2016
A zkoušel jste někdo v tomto termínu z jednoletého výhonu založit korunku? Jestli se tím "ušetří" čas oproti jarnímu řezu na korunku.
Nejchutnější odrůdy broskví, 1.6.2016
Na Francoise jsem zrovna včera koukal spolu s nějakou italskou začínající na "S". Nakonec vyhrála meruňka ze Španělska (jediná zralá s docela obstojnou chutí) :-).
Je to šarka?, 31.5.2016
Kroupy nevím, ale asi tam nebyly, postřik - Calypso - v obvyklé koncentraci.
Listy revy - co je příčinou, 31.5.2016
Dravého roztoče jsem nasadil před 2 roky a na révě si hálčivci a vlnovníci vesele škodí dál a snad i víc. A to dbám na doporučení použití pesticidů, které tyto dravé roztoče neohrožují.
Roubovat už peckoviny za kůru?, 30.5.2016
Jsou ty rouby suché nebo jenom uschly pupeny (lístky)? Kolikrát (i letos) pupeny na roubech zaschnou, ale rouby jsou živé a často potom vyraší adventní pupeny.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika