Příspěvky uživatele - 8.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba Brambor, 5.7.2013
Jako plíseň nebo hnědá skvrnitost to moc nevypadá. Spíše by to mohla být porucha výživy, konkrétně nedostatek hořčíku.
Choroba rajčín, 5.7.2013
Asi přehnojeno dusíkem, ale jinak žádnou chorobu nevidím.
Choroba Brambor, 5.7.2013
Jo, jasně, mluvil jsem o ořešáku. Jabloň jsem přehlédl.
Choroba Brambor, 4.7.2013
Nikoliv, toto bude antrakóza. Můžete použít nějaký měďnatý přípravek, třeba Kuprikol.
Jak zabíjíte slimáky?, 4.7.2013
Ano, to s tou vodou si začínám uvědomovat i já. Na stavidle je rybník tři metry hluboký a ráno se jeden vesele plazil nahoře. Shodou okolností o tom píšou dneska na idnes. Doporučují spaření, jako Wimpi.
Jen si tak trochu postěžovat, 4.7.2013
To bude z těch záplav, ne? Nemáte v okolí nějakou úrodnou lagunu?
Co říkáte tomuto rajčeti?, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Ono nemá horní plochy listů potažené, to šedé jsou spodní strany. Spíše je celé takové zmutované.
Co říkáte tomuto rajčeti?, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Vyrostlo mi ve skleníku dost bizarní rajče. Odrůda by měla být San Marzano Nano. Co o něm soudíte?
Jak zabíjíte slimáky?, 4.7.2013
Většinou se mluví o prostředcích proti slimákům, ale ne přímo o fyzické likvidaci ručně posbíraných kousků. Když nasbíráte kyblíček slimáků, co s nimi uděláte?
Jak zabíjíte slimáky?, 3.7.2013
Jakým způsobem ničíte posbírané slimáky? Humánně nebo sadisticky? Já osobně je sypu do rybníka, jdou hezky ke dnu (když se to rodina dověděla, tak se tam prý už nikdy nebudou koupat). Tetička je solí.
Choroba Brambor, 3.7.2013
Nejspíš hnědá skvrnitost listů.
Je to pleseň?, 30.6.2013
Plíseň bramborová to není. Jedná se o napadení stejným původcem (Alternaria solani), na rajčatech se chroba nazývá alternariová skvrnitost, na bramborech hnědá skvrnitost listů. Ošetřete přípravky Dithane nebo Novozir.
Živý plot - dotaz, 28.6.2013
Ano. Když něco roste rychle, tak to taky roste hodně. Živý plot, který by za jednu sezónu vyrostl dva metry a od té doby přestal růst, ještě nikdo nenašel.
Živý plot - dotaz, 28.6.2013
Zimostráz roste obecně hodně pomalu, ale možná máte nějakou slabě rostoucí odrůdu, například ’Suffruticosa’, která se používá na nízké lemy a nikdy moc nevyroste.
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 27.6.2013
Tak nevím, ale u nás žerou stále a s chutí. Už mi spásli fazole, okurky, čekanky, skočec, nějaké papriky a mohl bych vzpomínat dál.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika