Příspěvky uživatele - 153.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 14.2.2018
Rouby Opálu jsem dostal v roce 2009 spolu s ostatními hvězdnými odrůdami a narouboval je na Valašsku do několika vysokokmenů. Nebyl špatný, ale ani neoslnil, jak píše pan doktor Vysloužil - UŽJ. V roce 2013 jsem těmito odrůdami přerouboval dva staré... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 13.2.2018
Osobně považuji Opál za jedno z nejlepších, ne-li úplně nejlepší z asi stodvaceti odrůd, které mi prošly zahradami. ALE, a to velké ALE - potřebuje dobrou polohu. Nejjižnější části jižní Moravy jsou asi hraniční oblastí pro kvalitní dozrání plodů... celý příspěvek >
Shalimar, 13.2.2018
Ne .  Narážíte na tuto větu z Wikipedie : "Do března nezpůsobilá k jídlu."?? 
Shalimar, 13.2.2018
Radost pohledět... hle, jak zdání klame . Shalimar jsem narouboval na jabloň na jižní Moravě a po letech pěstování všemožných odrůd i ve velmi špatných podmínkách a i s velmi špatnými výsledky, tohle bylo první a zatím jediné jablko, po... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 6.2.2018
Vysévá se do rašeliny, nejlépe ještě vylehčené perlitem - pokud se děložní lístky urvou, ale růstový vrchol se nepoškodí, tak to snad nějak přežije, ale bude to slabé. Skoro bych ty zbylá, teprve klíčící semena, opatrně vypláchl vodou a nasadil do... celý příspěvek >
Edda, 6.2.2018
Na polských stránkách jsou popisy, podle kterých Edda dozrává přibližně ve stejné době jako Opál.  Taky ale nepíšou o přelomu června a července. Asi taky záleží na poloze...
Aký je to strom? Poradíte?, 3.2.2018
Cedr - odborníci připíší jaký :)
Rakovina stromu - má cenu roubovat či očkovat?, 24.12.2017
Bohužel to vypadá, že asi 10 cm nad diskutovanou ránou se tvoří další rakovinová léza... Kdyby to byl stromek na mé zahradě, rány bych ošetřil (tj. vyříznul a zatřel balsámem), počkal bych na pár úrod a mezitím bych poblíž vysadil a zapěstoval nový... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 19.12.2017
Prosím následně o vyhodnocení úspěšnosti substrátu Agro versus Forestina. S výrobky od Agra máme velmi špatné zkušenosti. JZ
Airlayerying, 11.12.2017
Tak to jdu pohladit naši kočku . Zpočátku si taky zkoušela brousit drápky o stromečky, ale nějak se nám podařilo jí to vysvětlit. Má strašně nerada syčení. Takže když jsem byl na zahrádce a kočka přišla zvědavě za mnou, natáhla se na stromek a... celý příspěvek >
Airlayerying, 10.12.2017
"koše 50*50*25cm pro výsadbu" Nechci Vás přemlouvat, ale proti hryzcům jsem dělal koše 100 x 100 x 50 pro jabloně na J-OH-A (velmi zakrslá podnož). A přišlo mi to tak akorát. Jeden metr proti srnčí je taky nic moc, viděl jsem ji přeskočit i... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 8.12.2017
"Zimní krmení ptákům vadí: Švýcarský zoolog Valentin Amrhein se ve spolupráci s norskými kolegy pokusil dopovat samce koňader sídlící na předměstí norské metropole Oslo. Do revíru některých samečků dali vědci krmítko plné vydatné potravy. Samci... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 7.12.2017
Samozřejmě je nejlepší, zvláště u jabloní a hrušní, zasadit stromky hned na trvalé stanoviště, ale řešíme případ, že zadavatelka nestihne vykopání všech jam do zimy a potřebuje stromky přes zimu "uskladnit". Jinak nechci soupeřit "kdo ho má... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 7.12.2017
Asi bych vykopal jednu jámu, nasadil do ní všechny stromky dohromady a zasypal pískem (s kompostem?), aby se z něj na jaro snáze vytahovaly. U jabloní a hrušní není moc co řešit, u meruněk a broskvoní viz výše.
Krazulya, 7.12.2017
Pozdní x maličká = ranná atraktivní To jsou mi věci...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika