Příspěvky uživatele - 88.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trojica najlepších, 27.9.2013
Nic ve zlém, ale musím se letos srdečně zasmát-ak dovolíte.Zřejmě každá švestka zde propíraná má své výkyvy v kvalitách, a své příznivce, a odpůrce.Někdo pokládá Topfirst za propadák letošní sezony, a někdo ho chválí způsobem "hlava nehlava".Někdo... celý příspěvek >
Elena, 27.9.2013
Pane Jano lze předpokládat, že Elenu někdo pěstuje.Jenže zatím ještě k jídlu nebude, a lze předpokládat, že až bude dozrávat přibudou i reakce na ní.Já ji nemám, proto ji nemohu spravedlivě hodnotit, a mohu se jen domnívat podle toho co se někde... celý příspěvek >
Clappova, 27.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravím Vás pane Vladislave, a dovolte abych se "pochlubil" letošními snímky strupaté Williamsové čáslavky.Letošní vlhké jaro, a taktéž mokrý nástup léta způsobili, že se u mě strupovitost chovala jako doma-hlavně na některých citlivých hruškách.... celý příspěvek >
Clappova, 25.9.2013 Obsahuje fotku
Vychutnávám poslední uskladněné Clappovky.Musím konstatovat, že kdybych neprovedl postřik proti strupovitosti, tak by určitě dopadla stejně, jako moje Williamsová.
Kudy monilie?, 24.9.2013
Další možné vysvětlení propadlin na švestce hosta 161.55 by mohly být důsledky slunečního úžehu.Podle tohoto dokumentu příznaky vypadají podobně.
Kudy monilie?, 23.9.2013
Pro hosta 161.55.Gabrovskou mám ještě na stromě, a nezdá se, že by chtěla dolů. Mým tipem na nemoc Vaší švestky je puchrovitost slivoně.U mě nepřectavuje hrozbu širšího rozsahu, proto neošetřuju.Pomáhá preventívní postřik na podzim, v zimě v... celý příspěvek >
Přesazení švestky Jojo, 23.9.2013
Švestka kvetla ,protože už měla květy "naprogramované"-diferencované z minulého roku.Po přesazení se stromek květů zbavil jako nepotřebných.Zbylé prostředky strom investoval do jiné smysluplnější činnosti-a to zakořenění poškozených kořenů po... celý příspěvek >
Konference?, 23.9.2013 Obsahuje fotku
U Vás to paní Marie vypadá na Amforu.Mám zde obrázek Amfory-zeleně hrášková barva slupky, bez rzi.Tvar hrušky rovnoměrně zůžený po celé délce plodů.
Jak vyhlíží úroda 2013, 21.9.2013
Podívejme..."pěkné, a prozradíte nám odrůdu?
Napadení hrušní, 21.9.2013
Použijte postřik proti strupovitosti, na trhu jich je dostatek, jen si vybrat podle toho co Vám nabídnou, nebo si vyberete sám(sama).Já používám Baycor, nebo Sylit. V minulosti, asi pět roku naspátek jsem nepoužíval žádné postřiky.Máme starou... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 20.9.2013
Asi málokterá odrůda má všechny plody co do chuťi vyrovnané, nevím o žádné, která by dávala plody stejně chutné.Zrovna nyní u Čačanské rodné spatřuju rozdíly v množství cukrů i aromatických látek v plodech.Před tím to byla taky Katinka.Zaznamenal... celý příspěvek >
Nejlepší slivoně na sušení, 20.9.2013
Valjevka bývá doporučována jako vhodná pro sušení, ale ještě jsem ji nesušil, protože u mě byla teprve první větší úroda, která se snědla za čerstva.Několik plodů ještě zbylo.Obecně vzato bych řekl, že pro sušení je vhodná většina švestek, zvláště... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 20.9.2013
Průsvitné je už dávno snězené.Po něm asi za tři týdny začínají padat první červivé plody této letní zelené už hodně staré odrůdy.Je dosti odolná strupovitosti, ale nějaký flíček se vždy najde.V tuto dobu by měla být už snězena, ale letošní zpoždění... celý příspěvek >
Rajka, 20.9.2013 Obsahuje fotku
Škoda že se panu Palovi nedaří v jeho zahradě uspěšně pěstovat odrůdu Rajka, protože se zdá, že tento kvalitní rezistent nevyžaduje mnoho péče.Hlavně u mě na podnoži J-TE-E netvoří pod slupkou hořkou skvrnitost.Plody jsou v tuto dobu lákavé.
Čačanská rodná, Katinka, 20.9.2013 Obsahuje fotku
Jo Katinka, kdeže ty výborné plody jsou.Malé plody Katinky svou chutí, a kvalitním švestkovým aromatem překonávají i zářijové sorty, které by se měly některé studem propadat.Váha plodů Katinky je většinou malá-měřil jsem dva krát. 1.první měření... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika