Příspěvky uživatele - 102.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letošní klejotok, 8.5.2014
Myslím, že to spíš souvisí s hojnými srážkami v posledních dnech.
Mají to zapotřebí?, 8.5.2014
Já sám nevím, jakým mechanizmem byla lopatka ohnutá,  ale žena není žádný lamželezo.   Tuším, že s ní zkusila přesadit sazenice cuket ze skleníku na záhon namísto těch,  které nevyddržely mrazík před 2 dny.
Jak se zbavit krtka, 8.5.2014
Pěkné! Zábavné i inspirující. 
Mají to zapotřebí?, 8.5.2014
Ono je to složitější. Chodí za mnou pacientky zaměstatné v jedné nedaleké továrně. Ptám se jich, co vyrábějí, odpoví ty a ty komponenty pro automobily (mimochodem dost podstatné).  Optám-li se pro jakou značku, vyjmenují mi bleskově možná deset... celý příspěvek >
Jubileum, 8.5.2014
Já ani nevím, z jakých rodičů je Jubileum vyšlechtěno. Těch pár plodů, co jsem měl, mi nejvíc připomínalo Viktorii a taky trochu Malvazinku. Tedy chuť ne sice švestková, ale zas ne tak neobvyklá.
Černy jeřab (Aronie), 8.5.2014
To neumím posoudit, já totiž žádné aroniové keře nemám. Řízkovat mě ji nenapadlo, planých jeřabin je v lese plno. Naopak se pokouším o stromkový tvar muchovníku, ale zatím se mi to moc neujímá.
Uzený kapr, 8.5.2014
To s tím ponořením do horké a studené vody zní zajímavě, možná vyzkouším. Praktičtější, než celé půlky mi přijde udit jednotlivé porce. U lehčích kousků je takly menší riziko, že spadnou z háku, tak se nemusejí ovazovat. Teplota a doba uzení se mi... celý příspěvek >
Mají to zapotřebí?, 8.5.2014
Je to neřest řady jinak kvalitních firem, které jako své levnější zboží či základní modely prodávají přebarvenou levnou čínu. Bohužel jim to asi funguje, už jsem si tak koupil levnou pokosovou pilu Metabo či zavírací pilku Hq
Jubileum, 8.5.2014
Jak jsem psal loni, vkládám do ni velké naděje a myslím, že její časy  - zejména v chladnějších polohách - ještě přijdou. Mám ji ale zatím jen na jedné větvičce a kvůli loňské první úrodě ani nevyhnala smysluplný roub, abych jiu mohl víc... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 8.5.2014
Je to přesně tak, jak píše paní Lída. Stromkové formy jsou štěpované na jeřabině. Často je nutné bojovat s výmladky od kořenů a z kmene, které jsou mnohem bujnější než naštěpovaná aronie. Někdy se taky (i po letech) naroubovaná korunka odhojí a... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 8.5.2014
Síran draselný je jistě lepší hnojivo než chlorid, taky dražší. Nicméně mi přijde, že zrovna brambory tolerují ten chlór velmi dobře.
Mají to zapotřebí?, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Říkám si, proč tak renomovaná firma jako Wolf - Garten, která nabízí excelentní zahradnické nůžky, kvalitní kypřiče, vertikutátory, dovede přivézt a prodat pod svojí značkou takový šunt jako je lopatka na obrázku vpravo. To je výsledek práce jemné... celý příspěvek >
Zapraveni pisku do zeminy, 3.5.2014
Písek kromě objemu vytváří taky přístup vzduchu, a ten je na jílovitých půdách často nejdůležitější. Dodávky humusu jsou jistě taky užitečné, ale z jílovité půdy se bude hlinitopísčitá tvořit rychleji, když do ní částice písku dodáme.
Zapraveni pisku do zeminy, 3.5.2014
Jen pro pořádek, písek a hnojiva se zapravují do půdy, zemina se kupuje v pytlích. Pokud chcete mít na zahradě trávu, pak ten první způsob stačí. Budete-li pěstovat zeleninu a sázet  stromy, hodilo by se zapravit písek hlouběji, ale i povrchové... celý příspěvek >
Jakou sekačku na pozemek 250 m2, 3.5.2014
Nechcete-li tahat kabel a máte rozkouskovaných 250m2, zvažte pořízení aku sekačky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika