Příspěvky uživatele - 41.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hardyho - pro a proti, 31.12.2014
Když je řeč o starých odrůdách. Má někdo zkušenosti s odrůdou Hardenpontova?
Hardyho - pro a proti, 30.12.2014
"...mé scháněné idoly..." Pane Kaněro, které to jsou?
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 30.12.2014 Obsahuje fotku
Nejvíc Cd obsahuje fosfát ze Severní a Západní Afriky. To pak jede na zpracování do Polska a poté k nám.  Limitní hodnoty pro Cd v ČR je 50 mg/kg P2O5.  Nejvyšší naměřená hodnota dle dole uvedeného zdroje byla až 221mg/kg P2O5. Při... celý příspěvek >
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 27.12.2014
Před 20 lety se ve staré kůlně skladovalo hnědé uhlí. Zůstaly po něm velmi malé kousky uhlí a prach. Mohu toto použít do kompostu.
Rajčata pro sezónu 2015, 17.12.2014
Pane sfilip bydlíte v zajímavé klimatické oblasti! Pěstujete i melouny /Арбу́з обыкнове́нный/, případně... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 10.12.2014
Pane Kaněro na těch 1200m2 máte jenom sad nebo pěstujete i zeleninu.
Cukerný roztok, 9.12.2014
Methanol vzniká z pektinu  /kvas z nezralého ovoce, nebo z ovoce s vysokým obsahem pektinu... jablka a rybíz /, nikoliv z připáleného kvasu, tam vznikají jiné škodlivé látky.
Jakou odrůdu zvolit?, 8.12.2014
Není tu nějaký odborník na oskeruši, při existuje kromě variety maliformis a pyriformis, také zemplinensis. 
Sklizeň 2014, 7.12.2014 Obsahuje fotku
.
Sklizeň 2014, 7.12.2014 Obsahuje fotku
Navazuji na svůj příspěvek ze dne 16.8.2014. Tento týden jsem dokončil zpracování kořeninové papriky.  Sběru bylo až 5 a hmotnost sklizených plodů byla 21,6 kg/5m2 Odrůda Kalocsai 801 byla o 2% úrodnější. Co se týče kvality... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 30.11.2014
Nebyl kvas 1.10 moc hustý? Kvasinky potřebují pro svůj život kvapalné prostředí.
Ořešák - Mars, 26.11.2014
Děkuji Vám za vyčerpávající odpověď a pomoc při výběru. Koupim si Mars pro samosprašnost a menší korunu oproti odrůdě Seifersdorfský.  Už chápu proč pěstujete tolik orešáku, mít taky 3 zahrady.... Můj celkový pozemek má 16 arů, co je... celý příspěvek >
Ořešák - Mars, 26.11.2014
Máte pěknou sbírku ořešáku, když si uvědomíme, že na našem území se moc ořešáků nepěstuje, většinou jsou to semenáče a né ušlechtilé odrůdy.  Jak by jste ohodnotil Mars oproti konkurenci - Jupiter, Novoměstský, Sychrov.
Ořešák - Mars, 26.11.2014
Děkuji pane Standa. Při Marsu mě odrazuje jeho moc bledá barva slupky jádra. Pane Stando jaké odrůdy ořešáku pěstujete?
Tomel pro republiku, 26.11.2014
Co říkate na asiminu (pawpaw). Taky se začíná v posledních letech rozšiřovat podobně jako tomel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika