Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje nové tekvice 2014, 28.3.2014
i ja seji pozdeji, az tak nejdruv kolem 7.4. a klidně i v pulce dubna
Rozkvétající broskvoně, 28.3.2014
kdyz uz tu byly zmineny odrudy, nema nekdo zkusenosti s odrudou Harco?
Co vaše réva? (2014), 28.3.2014
myslim ale že treba Zilga je již narašená...
Papriky 2014, 27.3.2014
Myslim, ze muzete byt na sve sazenice Jirino hrda, aspirujete na nejlepší pěstitelku sadby paprik
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 27.3.2014
vysoká kamenna zed (stíní)se podepsala v pozdnim nakveteni odrudy Kioto a jeste ze tak, diky tomu dnes akorad nakvetla, coz povazuji za idealni-nasledujici dny maji byt slunne a teploty i v noci OK, taskze tuk tuk, prozatim spokojenost
Rajčata pro sezónu 2014, 27.3.2014
to uz jsou pekne kusy, ten lilek ma listy pomalu jak Ficus lyrata
Papriky 2014, 26.3.2014
tak tom jsem rád, ze jesme vybral dobre, odrudu Paradise mam letos tez nasetou, vloni me nadchla Kubista a tak ji opet budu pestovat, sazenice mate pekne :)
Papriky 2014, 26.3.2014
letos nahrazuji Slovakii odrůdou Granova, tak jsem zvedav
Česká rajčata, 24.3.2014
letos jsem se smiloval na keř.rajcaty diky Mirkovi, doporucil mi dve odrudy a tak je dam do skleniku na plachtu a kapkovku, ackoliv s plisni nemam u rajcat problemy, u keř.je to naopak, total... takže letos dvě zahraniční a uvidíme (Darinku a hlavne... celý příspěvek >
Dicolor, 24.3.2014 Obsahuje fotku
foto ze dneška Dicolory
Česká rajčata, 23.3.2014
Tak onen darek ze Zahrádkáře v podobě oválného rajčete, dopadl dost bídně, zatím vzešel jeden kus! no jeste poseckam, ale je to hruza, samozrejme-beru to jako darek v čsp., tak to nehrotím, ale i tak bída a utrpení (substrat je jinak OK, vše ve... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 23.3.2014
s radosti jsem dnes zjistil, ze Kioto jeste nevykvetla, jeji pozdni kveteni je opravdu prinosem, take bych rekl, ze stromy na zel.renklode nakvetaji drive nez na waxwa
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 22.3.2014
tak Hargrand v plném květu a též nějaký semenáč, škoda, že má pršet
Jaro 2014, 19.3.2014
Drabu mate krasnou, je to moc pekna sklanicka, jinak u nas asi tak tyden kvetou fialky, je to krása
Je už čas na výsev?, 19.3.2014
mně venku vzesel zatim jen špenát a redkvicky, vodnice a ředkev, mrkev s pastinakem a petrzeli zatim trucuji-jako obvykle
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika