Příspěvky uživatele - 151.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karneval, 4.1.2012
No Vy jste dobrý!!! Co odruda, tak současný hit, a Vy tak na ně.To jste se ale musel zklamat.Nejvíc mě překvapuje Vitos-co vím, tak je to velmi chutná odruda, která pochází z rodičovského šlechtění Fantazie x Prima, nebo Primula? S velmi dobrou... celý příspěvek >
Beforest, 24.12.2011
Nedávno jsem se dozvěděl, že soused, který už umřel pěstoval na své zahradě Beforest.Taky jablka nějaké staré odrudy, ale neznám název.Potomci toho sadaře, kteří už tady nebydlí, nám dovolili jablka otrhat na podzim.Ta chuť, no to je pohádka.Jablka... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 23.12.2011
Pane Vlastimile nevím proč zrovna já mám Vám vysvětlovat složení degustace, kterou jsem nezakládal, ani nijak neovlivňoval.Je pravdou, že ve výňatku výsledcích, kterou zveřejnil p.Josef Zavřel jsou jenom české šlechtění, ale já v tom nemám prsty-to... celý příspěvek >
Astra, 22.12.2011
Příznivci Hardyho mají možnost si taky pořídit letní odrudu Milada, která pochází z křížení Hardyho x Eliška, nebo obráceně?.Po pravdě řečeno ale nevím nakolik se Hardy podepsal na výsledku křížení.Ze zvědavosti jsem ji zakoupil, a uvidíme.
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Mám ještě jiný poznatek, a to takový, že né každému vyhovují sladké, nebo kyselé chutě.Můj otec nemá rád kyselé.Podle něho jablko nesmí být ani trochu kyselé, jinak mu nechutná.Má rád sladké, až velmi sladké, bez sebemenší známky kyselosti.Taky v mé... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Takhle otázka nestojí, zda některá odruda vede, a jiná nevede.Buď ji chci, nebo né.Řeknu Vám ještě jinou informaci Vy odpůrče degustací.Když některá odruda se v listopadové degustaci objeví za polovinou, nebo ke konci výsledků, nemusí to znamenat, že... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Na degustacích se nehodnotí jenom chuť, to by výsledky byly úplně jiné.Nemusím Vám připomínat všechny kritéria, podle kterých se hodnotí, ale chuťi ovoce se přikládá význam větší, tudíš se násobí koeficientem.Můj pohled na zhodnocení zahrnuje taky... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Ano koupím si odrudu, která se umístila na předních místech, protože degustaci nedělá jeden člověk, ale skupinka čítající více, než jeden.To je pre mňa rozhodujůce.Každý nemá tu možnost, kdy před koupí stromku ochutnám 10-20-30 odrud, proto přihlížím... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Výsledky degustací jsou od toho, aby zhodnotily momentální formu tékteré odrudy.Za určitou dobu bude žebříček vypadat zase jinak.Zhodnocení odrud za mě udělají jiní, a já se můžu postavit k tomu jak chci.Pro to abych si udělal obrázek o chuti jablek... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Jsem fanda Rubínu, je to výborné jablko, těžko překonavatelné.I když je v posledních létech napadáno strupovitosti, a nevydrží tak dlouho, jeho chuť je výborná.Velmi mě zklamalo umístění Blaníku.
Degustace jablek v roce 2011, 15.12.2011
Ještě jsem na žádné degustaci nebyl, ale mám určité podezření co se týče rospoznatelnosti vzorků.Degustace bývají anonymní, kdy najde poznat na první pohled o jakou odrudu jde, tzn,nejsou přiděleny jmenovky. Podle mě složení členů takové degustace... celý příspěvek >
Astra, 10.12.2011
Slovo "náhrada" se běžně v zahradnictví, či sadařství používá, a nikdo nemá záměr kohokoli zavést na špatnou cestu, nebo snad k zákazu nahrazovaného.V atlasech ov. odrůd se toto slovo používá k zvýraznění přednosti tékteré odrudy před... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 6.12.2011
Aspoň meruňkám, a broskvoním jste mohl vylehčit půdu směsí -písek, rašelina,kompost.Hlavně meruňky by písek ocenily.
Jak a z čeho udělat podnože, 4.12.2011
Určitě najdete u svých švestek odkopky.Pokud neřešíte jejich zdravotní stav, můžete roubovat i na ně.Můžete přihlédnout k tomu, zda rouby z ceněného stromu jsou šarkou nakaženy, nebo nikoli, pravděpodobně budou, ale taky nemusí. Pokud víte, že strom... celý příspěvek >
Duo hrušeň, 29.11.2011
Pane Petře-z Vašecho článku cítím jistou dávku despektu.A vězte, že doufám, odrudy, které pěstuju jsou těmi za které je pokládám, když nebudou, což se zjístí po první úrodě, po čtyřech, pěti letech, reklamovat nic nebudu. Odrudy hrušně Duet jsem si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika