Příspěvky uživatele - 102.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím vylisovat sirup z rybízu?, 5.8.2012
Zelmer s odšťavňovacím nástavcem vlastním.Je to vcelku použitelný strojek, rychlost ale není o mnoho větší než u ručního mlýnku.Limitujícím faktorem je totiž malá plocha sítka.
Co je to za odrůdu?, 5.8.2012
Pokud možno zkoušejte určit odrůdu v době, kdy jsou plody plně zralé. Obávám se, že ta jablka na snímku ještě nejsou.
Proč mi nechytají víčka?, 5.8.2012
Konkávně -  vpadlé dovnitř.   Konvexně vyboulené víčko hrozí v lepším případě alkoholovým kvašením, v horším pak klobásovým jedem.
Hrušeň Margarita, 5.8.2012
Předloňský roub Margarity přinesl v tuto dobu první dva plody.  Velikost slušná, chuť i sladkost velmi příjemně překvapila. Každopádně v tuto dobu není kvalitních hrušek nadbytek, tak ji vidím jako zajímavou letní odrůdu.
Proč mi nechytají víčka?, 5.8.2012
Poznáte. Poklep,.pravda, není tak směrodatný jako u omnia víček. Podíváte-li se zhora na T-O víčko, vidíte, že v místě, kde je naspodu guma, je kruhový prolis. Vnitřní kruhová plocha má přesně rovný povrch a u nového víčka se leskne jako matné... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 5.8.2012
Při zavařování dražší potraviny (klobásy, borůvky, ořechová jádra, hřiby, aj) před sterilací odsaju vzduch vakuovým zvonem. Tím odhalím víčka, která by se nechytla. Takové víčko sejmu, otřu okraje uzavřu znova a odsaju. Pokud se nechytí ani potom,... celý příspěvek >
Aká je to jabloň?, 5.8.2012
Podobně vypadajících letních jablek je více. Já bych si tipnul na Mio. Před 20 lety se vysazovalo dost často, jelikož jako jedno z mála podobných odrůd prakticky netrpělo strupovitostí.
Černí brouci, 5.8.2012
To mě trochu chytáte za slovo. Kočkovité šelmy taky nepohrdnou kusem mrtvého masa, když jim ho předhodíte. Přesto tím nezpochybníte skutečnost, že se živí lovem živých zvířat.    Není problém uchránit misku s granulemi. Primárně bych tedy... celý příspěvek >
Nemocne svestky, co s tim?, 5.8.2012
Dírkovitost listů slivoní
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 27.7.2012
To je pěkné.  Nesmí se ovšem toto mechoviště zaplevelilt trávoui.
Rybízová šťáva, 26.7.2012
Problém většiny těchto sirupů je, že časem zrosolovatí, při ředění vodou se nerozpustí a ve sklenice zůstává na dně v podobě malých kousků.  Takový už nikdo nechce pít. Obcházím to proto tak, že šťávu vyrobím už naředěnou a vysterilizuju ve... celý příspěvek >
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 26.7.2012
Přesně tak. To jsem měl na mysli ve slovech "vrátit do půdy vzduch".
Uleželý slepičí trus, 26.7.2012
Nu, jednou píšete o trusu, podruhé o hnoji. To není jedno a totéž. Slepičí trus býává ve dvou formách. 1. Suchý, nejčastěji smetené slepičince ze dvora nebo ze suchého kurníku a ukryté pod střechou  - tam je jedno jak je starý, protože v... celý příspěvek >
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 26.7.2012
Mech roste obvykle tam, kde se kombinuje víc faktorů - vlhko, stín, chudá, nevzdušná, těžká, kyselejší půda,.Samotná aplikace chemie (třeba Mogeton) je na první pohled velmi efetivní, má však jen dočasný účinek. Pokud se na plochu vrátí světlo, do... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 21.7.2012
Problém jílovice netkví v obsahu živin, ty je možné snadno přidávat. Tato půda je především těžká, nepropustná, nevzdušná. Stovky zahrádkářů s ní léta a často marně bojují přidáváním písku, kompostu, popela, omítky.     Nedávno... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika