Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spartan, 8.10.2013 Obsahuje fotku
Spartan - 2013 - štíhlé vřeteno Pro milovníky klasiky a nenapodobitelné chuti tohoto Kanaďana. - Mičurin II
Rozela, 8.10.2013
Pane Vinšálek fota jsou stará asi 14 dnů.Jablíčka jsou již uskladněny.Dva dny jsem navážel hnůj a 5 dní nepřetržitě zapracovával pod stromy.To je to zpoždění.Jablíčka měla přednost.Nic lepšího jim nemůžeme poskytnout.Na prezentaci výpěstků jsem se... celý příspěvek >
Rozela, 8.10.2013 Obsahuje fotku
Rozela - 2013 - štíhlé vřeteno   Jako jediná obstála letos proti houbovým chorobám - 1.postřik - Mičurin II
Bohemia nepřekonaná, 8.10.2013 Obsahuje fotku
Bohemia - 2013 - rozcuchaný zákrsek Letos se zkutečně povedla - Mičurin II
Jantar, 2.10.2013
Rouby jsem si objednal ze Sempry Litoměřice a narouboval na J-TE-E.Je pravda, že letos jsou mimořádně vybarvené.Dužina žlutá jak uvádíte.Tvarově jsou však roky stále stejné jak na přiložených foto. - Mičurin II
Jantar, 2.10.2013 Obsahuje fotku
Jantar (Jonathan x G. Delicious) -štíhlé vřeteno - 2013 Velmi dobré české jablko - pravidelná plodnost, pěkné střední až velké plody.Středně trpí strupovitostí, dá se však v pohodě ohlídat.Vyžaduje probírku plodů, poté plodí z 80% velké... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 1.10.2013
Pane Bakeši, pokud o Akane uvažujete nebo ji vlastníte, je to dobrá volba.Velmi odolná ke strupovitosti.Plody menší až střední.Nejlépe pěstovat jako štíhlé vřeteno na M9 (plody jsou větší).Každoročně je třeba uplatňovat červnovou probírku plodů.Plody... celý příspěvek >
Jak vyhlíží úroda 2013, 1.10.2013
Máte pravdu pane Petře.Pan Pal'o je vemi zdatný ovocnář.Jeho krásné výpěstky mluví zavše. Mičurin II
Lucasova, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Tak brzy jsem Lucasku ještě neklidil.Včera jsem byl nucen tuto odrůdu očesat..V minulém týdnu opadávaly jednotlivé hrušky ačkoli byly zcela zdravé.Mé rozhodnití urychlil při nedělnim větru náhlý propad šesti hrušní během dvou hodin.Podezření se... celý příspěvek >
Lobo, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Lobo na Verierově palmetě.Kvetla celá jak kytice.Červnový brutální propad zrejmě způsobený deštivým počasím v květu zredukoval tuto palmetu pouze na 30 plodů. - Mičurin II
Cherry Cox, 23.9.2013 Obsahuje fotku
Cherry Cox -. 2013 - malý zákrsek - M9 Letos této odrůdě počasí nepřálo.Takových plodů na snimku č.1 bylo poskrovnu.Odrůda přirozeně trpí rzivostí slupky.Letos to byl extrém a v těchto místech docházelo k praskání slupky obr.2 a 3. V takovém... celý příspěvek >
Sviluška - neviditelná pohroma, 17.9.2013
Pane Miloši táké jsem nad tím uvažoval, ale takto napadané krčky jsou tam stále a nikdy nebyl problém.Loni jsem u Elstaru pro bůjný růst použil dvakrát letní řez ostatně jako každý rok.Rubín táké vitálně rostl, proveden jeden letní řez..Vše se... celý příspěvek >
Sviluška - neviditelná pohroma, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Jen pro otrlé.Odstrašující příklad, kdy jsem svojí pohodlností zřejmě způsobil konec stromu.Na snímku č.1a2 Rubín decimován sviluškou.Použil jsem loni proti mšicím záhadný přípravek ze stříčky již hotový, doporučovaný jak na mšice květin, růží tak i... celý příspěvek >
Mollies Delicious, 15.9.2013
Pane rosti-slavik rád Vám odpovím.Kategorizaci jablek dle odolnosti proti strupovitosti neuznávám.Dle mého názoru je to pouze pochybná démonizace těch tzv. odolných.U mě rozhoduje chuť.Ale konkrétně, odolnost odrůdy Mollies Delicious je na střední... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 15.9.2013 Obsahuje fotku
Williamsova červená - první úroda 2013 Konečně jsem se dočkal.Narouboval jsem si jednu větvičku na Lucasovu máslovku.Po šesti letech jsem ochutnal a superlativy na tutu odrůdu od pana Petra z Pardubic vůbec nepřehání. - Mičurin II
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika