Příspěvky uživatele - 70.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Auralia, 17.12.2011
Moje chuťové buňky dávají v současné době Auralii přednost před navinulými Goldeny (Reinders), šťavnatými Goldstary, prvními malými plody Sir Prize atd. První plod Orionu jsem ještě nechutnal, ale nejspíš to nebude reprezentativní vzorek. Auralia... celý příspěvek >
Auralia, 16.12.2011
Váš příspěvek mě opravdu potěšil pane Mittwochu. Byl bych rád, kdyby jste se ozýval častěji. Odbočím teď opět k mému oblíbenému tématu. Věřte nebo nevěřte, ale já mám rád i třeba takovou obyčejnou Auralii. Té příchuti z Coxky mnoho nepobrala, ale... celý příspěvek >
Degustace jablek v roce 2011, 16.12.2011
Vážený pane Mittwochu. Oceňuji váš smysl pro humor (kaviár a Z-V-K) a to opravdu a bez ironie. Stejně např. i humor pana Novosada v příspěvku, kolik je možno sklidit plodů ze zákrsku. Humor je koření života a je ho málo. Omlouvám se, ale je... celý příspěvek >
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 15.12.2011 Obsahuje fotku
Kdysi, před lety, když jsem se ještě o ovocnářství nezajímal, ochutnal jsem plod Bláhova oranžového a prohlásil jsem:  Tak tohle je nejlepší jablko, které jsem kdy jedl. Proto vážení přátelé, každému doporučuji, aby jej ochutnal.... celý příspěvek >
Degustace jablek v roce 2011, 15.12.2011
Samozřejmě, že slovo pobuřující je příliš silný výraz. Ale díky němu jste se ozval a to je dobře. Bez vašich připomínek Miloši, by to nebylo ono. A taky Coxova reneta je v chuti nestabilní (horší poloha, špatný rok), mnohem spolehlivější je právě... celý příspěvek >
Degustace jablek v roce 2011, 14.12.2011
A přesto Miloši, i přes poslední místa v degustacích, našim oblíbeným odrůdám, věrni zůstaneme. 
Degustace jablek v roce 2011, 14.12.2011
Promiňte, ale budu stejně nekompromisní jako pan Vlastimil. Pokud se v těchto jejich degustacích umístí Coxova reneta nebo Bláhovo oranžové na posledním místě, tak děkuji, nemám zájem. Mnohem zajímavější by byla degustace nás všech tady na fóru.... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 11.12.2011
To, co uvádíte nemusí vůbec platit pokaždé. Už po několikáté opakuji, že zaslané broskvoně na jaře, dokonce s kořeny na sucho, se ujaly bez sebemenších problémů a dokonce i nenarašená Michaela, která vypadala velmi zuboženě, se nakonec... celý příspěvek >
Velbora (dotaz), 11.12.2011
Děkuji za příspěvek do diskuze. Je velmi zvláštní, jak se někdy liší názory pěstitelů a literatury. Například zde u Vesprimy. Celkem všichni se snad shodnou v hodnocení chuti u VP a Bergeronu. Ale i u Radky a Leskory. Velký rozpor panuje u... celý příspěvek >
Krasokver zluty nebo ananasova reneta?, 11.12.2011
Krásná stará jabloň. Kdysi prodával jeden starší pán na trhu plody jež vydával za Krasokvět žlutý. Zářivě žluté, velké plody neměly nijak zvláštní chuť ani později. Příznivci Krasokvětu se teď do mě mohou s chutí pustit. 
Dicolor, 11.12.2011
U Dicoloru opravdu oceňuji jeho dlouhou konzumní zralost (v běžném sklepě říjen-prosinec), ale jeho současná chuť ke konci konzumní zralosti je už velmi silně fádní. Je taková "nemastná, neslaná", myslím, že si na ni už teď těžko někdo pochutná.... celý příspěvek >
Astra, 11.12.2011
Pan Blažek v publikaci Pěstujeme slivoně používá slovo možná náhrada za Domácí švestku (viz.Amers) běžně. Že by Erika byla náhrada za Lucasovu jsem neslyšel. Spíše mně připomíná Lucasovu její kříženec Nela (Lucasova x Nelisova). Je o něco... celý příspěvek >
Velbora (dotaz), 5.12.2011
Napište i vy, vaše hodnocení veselských odrůd meruněk. Barbora, Vegama, Veharda, Velbora, Velita, Vemina, Veselka, Vesna, Vesprima, Vestar
Velbora (dotaz), 4.12.2011
A která z nich má nejmeruňkovější chuť? Zajímavé je srovnání Stana. Teď ještě kde tu Velboru sehnat. VP je odsud taky výborná, pokud před sklizní dlouhodobě neprší, jako letos.
Amers, 4.12.2011 Obsahuje fotku
Z publikace Pěstujeme slivoně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika