Příspěvky uživatele - 65.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podpěra pro fazole, 17.1.2012
Posledních asi 8 let praktikuju jednoduchý způsob okoukaný kdesi na Balkáně. Vyvrtám do záhonku otvor a do něj zasadím asi 4 metry vysokou smrkovou "pláňku" Na horním konci je přivázáno cca 8 provázků, které zakotvím asi 1,5m od paty stojky. Ke... celý příspěvek >
Jak naložit nutrii na uzení?, 17.1.2012
Celá kuřata jsem neudil, pouze stehna. Nakládám je ve stejném láku spolu s vepřovým. Nepřijdou mi slanější (proč by taky?). Protože jsou menší , tak jsou proleželé dřív. Opatrnost je třeba všude tam, kde jsou kosti. Ty se kazí nejdřív.   ... celý příspěvek >
Jak naložit nutrii na uzení?, 16.1.2012
Nutrii jsem nikdy neudil, takže poradit neumím. Ale nevím, proč by se měla nutrie nakládat podle jiných pravidel než vepřové, kuřata či králík. Záleží snad spíš na velikosti kusů masa, než jestli patří mezi sudokopytníky, hrabavé ptáky či... celý příspěvek >
Pološvestka Haganta, 15.1.2012
S Hanitou se mi příliš nedaří, ale je to asi moje chyba. Plody jsou velmi chutné, ale plodnost u nás spíš menší. Asi jí nedávám, co potřebuje.
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 15.1.2012
Je zajímavé, že na zmíněné stránce doporučují mulčování kartonem a tolerují i potištěný. Na druhé straně absolutně odmítají syntetické mulčovací texktilie a folie, které běžně používá většina pěstitelů.    Nevidím v tom žádný... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 15.1.2012
Já tedy stratifikuji pecky celé, nevylouskané smíchané s pískem v květináči, který je po okraj zasazený v záhoně přes celou zimu. Pecky vylouskám až na jaře - ne kladivem, ale ve svěráku. Již při louskání bývají jádra mírně naklíčená, ty vysévám do... celý příspěvek >
Pološvestka Haganta, 15.1.2012
Hagantu, jako většinu ostatních slivoní pěstuju na myrobalánu.  Půdu mám taky jílovitou. Zatím jsem s ní velmi spokojen. Plody jsou velké, sladké, chutné, plodnost velmi dobrá. Možná na knedlíky, pečení, kompot a sušení by se asi nehodila,... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 15.1.2012
Obrázky tedy realitě neodpovídají, to jistě jako příznivec (zaměstanec) firmy víte. Všichni máme oči. Kdyby odpovídaly, tak by nebylo zapotřebí počítačem dodělávat obrázky tak, že jeden plod je na stromku "namalován"  čtyřikrát.   Že... celý příspěvek >
Pozdní zakalení slivovice po naředění vodou, 15.1.2012
   Nu, vzhledem k tomu, že nejcennější vonné látky se nacházejí svým bodem varu velmi blízko dokapových složek, tak nevím, jestli koncentrace a jemnost takového destilátu nebude vykoupena absencí ovocné vůně.
Pozdní zakalení slivovice po naředění vodou, 15.1.2012
Chcete říci, že jste vypálil slivovici s obsahem alkoholu 85-90% a tu jste naředil vodou na 50%?
Makita UC3530A, 15.1.2012
AP bude asi profi verze.
Vhodné drobné ovoce - vysoká hladina podzemní vody, 12.1.2012
Z drobného ovoce snad jahody. Jinak, pokude se nedaří ani rybízům, tak můžete zkusit ještě maliny, ale ani ty nemilují bažinu. O ovocné stromy bych se nepokoušel vůbec.
Sejmutí etiket z lahví, 11.1.2012
Paradoxem je, že tyto 5l demižonky jsou i s levným vínem levnější než ty prázdné v prodejnách skla.
Marhuľa na podpníku St. Julien, 11.1.2012
Obvčas používám semenáčky z plodů St. Julien. Tyto mají u nás oproti myrobalánům růst zřetelně slabší (ale silnější než semenáče Zelené r. a Wangheimovy)
Odrůda Meruňky Leala, 9.1.2012
Mám s Lealou zkušenost pouze se třemi malými úrodami. Plody jsou i v době zralosti jen bledožluté, jakoby nezralé, ale chuti překvapivě sladké. Meruňkové aroma je slabší než u nejchutnějších odrůd. Leala ale není určena pro pěstitele v ideální poloze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika