Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kuřice se chovají divně, 7.4.2012
nechte je klidně tak, když se vám bude chtít, dejte jich pár na hřadu, ostatní to okoukají a přilezou.Jinak si to samy objeví
Slepice leží, 6.4.2012
jí dejte napít silou, otevřít zobák a dát vodu.
Slepice a myši, 6.4.2012
Slípky myši zabíjejí a sežerou, pokud mají rychlost a podaří se jim myš rychle trefit.Sám jsem myší "krmil",když jsem dal myš v kýblu a vyskočila před slípky... jinak velký zabíječ je lískový oříšek-půlka v pastičce, oříšek,ale drátkem přivážu,... celý příspěvek >
Jezírko na jaře - poraďte prosím, 4.4.2012
tou levnější
Jak ošetřit staré trámy, 4.4.2012
přesně, hřebíky nevidíte, existuje kartáč na rozbrus tak s tím to přejeďte nebo to nechte tak, namořit a nechat "historickou patinu"
Česnek, 2.4.2012
nejlepší je ke sklizni sucho, ale když je zem mokrá, česnek dejte do bedniček do průvanu a né ve vrstvě, ale jednotlivě oschnout a né na přímé slunce, ale spíš stín, jednoduše,aby hlína oschla a slunce nezapařilo, po týdnu kořínky otrhat a zhruba... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012
to je škody, když člověk veme cenu za kilo, tu práci a nakonec zase koupit... jak bylo psáno výše, na podzim sucho pak mráz nebo holomráz a česnek v čudu... hlavně vydržet, každý rok se to předce nemůže opakovat, moravský česnek je nej a na čínu nebo... celý příspěvek >
Opadávání jablek, 1.4.2012
tak starý strom je 15 let?to si děláte srandu... to bude tím ohněm a teplem, suchem... hlavně né láskou
Česnek, 31.3.2012
já to nepopírám, jen někteří si myslí, že je to možné jen na jižní polokouli
Česnek, 31.3.2012
abych pravdu řekl, díval jsem se, mám narcisy a míval jsem jich desítky po zahradě a teď jen jednotlivé kusy, možná ještě vylezou... doufejme že to nebude tak kruché s tím mrazem.Samo, že nikomu nepřeji vymrznutí nebo choroby rostlinek... jen se... celý příspěvek >
Česnek, 31.3.2012
Zpočátku zimy byly vedra a pučely stromy, pak přišly mrazy, několik dnů bylo u nás mínus 20-25 a někdy 29,jestli někdo má max -15,je to rozdíl v přežití a nepřežití rostlin, které jinak mráz přežijí.Ale nemusíme už debatovat, jak... celý příspěvek >
Česnek, 31.3.2012
toto je pro mne stoprocentní vysvětlení, nejprv teplá zima, všechno už rašilo a pak kruté mrazy, pokud česnek moc vyrazil, tak zeslábnul a mráz dokonal.
Papriky prostor?, 31.3.2012
v kelímku jim to stačí, pak saďte dvě těsně vedle sebe a na vzdálenost 40 -50cm od ostatních,mezi nima třeba saláty:D
Česnek, 31.3.2012
já jsem kolem 390 m.n.m.,ale česnek jsme sadili až na jaře, už leze po 14ti dnech,...ten česnek, když ho napadne choroba, to vyhubí všechen?My sadíme česnek od nepaměti a nikdy nezmizel na nějakou chorobu či cizopasníka a to nikdy nemoříme.
Česnek, 31.3.2012
čím je chráněna, když zem promrzne 70 cm?a bylo i málo sněhu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika