Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2017, 9.5.2017
Venus letos statečně mrazům vzdorovala, o odolnosti dalších dvou nemám páru.Počkal bych ještě, možná se objeví i u nich nějaký ten záložní pupen.Tak, jak se mně to stalo u odrůdy Sevar.Je dobré se neukvapovat, navíc i vinná réva se dá přeroubování na... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 8.5.2017
Solaris, RR,Hibernal a j. obstály, nevydržel Sevar a St.Martin, u nich snad ještě nějaký ten záložní pupen, pokud ho očekávaní zmrzlíci nezdolají AB, Slovácko
Jakou odrůdu révy do 500m n.m, 3.4.2017
SEVAR mě v místě jeho rodiště letos téměř odešel.Asi nemá rád silnější mrazy.A SOLARIS na tom není o moc lépe.RR i Hibernal obstály na jedničku.
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 27.1.2017
Zbytkový magnetizmus tam snad ještě nějaký bude (stejně orientované póly se odpuzují a naopak) a ten jen zesílte.Všechny magnety po obvodu musejí mít stejnou orientaci tak, aby se indukovalo v cívkách střídavé napětí!(Indukovaná ems je... celý příspěvek >
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 25.1.2017
Žádné vrásky, magnety lze znovu obnovit do správných hodnot, jen je třeba mít patřičné zařízení.Poradit by mohli u výrobce motorů jako je Jikov a pod.Sám už dnes mohu, bohužel,jen přispět radou.
Sýkorky a dravci, 18.12.2016
Existence života na zeměkouli je založena na přírodní selekci. Ať chceme, či nechceme. I člověk to "správně" chápe :   "Snažme se a Pán Bůh nám pomůže! "
Sušené švestky ztratily sladkost, 17.12.2016
Sušené švestky bez problémů za sucha (!) steriluji v mikrotroubě.Mám jistotu, že neztratí nic na své kvalitě a neriskuji vnější vlivy teploty, vlhkosti a hlavně hmyzu.Po otevření "zavařeniny"už jen čichem kontroluji uchovanou kvalitu.Takto... celý příspěvek >
Pole, 8.12.2016
Většinou vám vydají náhradní pozemek někde u cesty? Tak tomu snad sám nevěříte.Nevydají vám nic a do cesty postaví fyzickou bariéru tak, abyste se po vyměření k pozemku ani nedostal.
Pole, 6.12.2016
Pole a políčka jsou "zahrnuta" většinou do velkého celku a šlo v určité době požádat o jejich vydání/směnu za náhradní pozemek.Obě možnosti skončily většinou fiaskem.Stávající uživatel má snahu přednostně pole kupovat za směšnou cenu.Většina drobných... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 25.11.2016
Nejen k P.Rabekovi : nedopatřením pěstují meruňky na podnožích mirabelky, což je určitou pomstou za moji neznalost (a také to, že jsem naletěl jistému slovenskému "šlechtiteli",který svou "univerzální podnož" inzeroval kdysi dokonce i v rakouských... celý příspěvek >
Pyrosyricitan draselny ve kvasu, 30.10.2016
Do kvasu žádný pyrosiřičitan draselný (E224)nedávám a ponechávám jeho kvašení vlastním kvasinkám.Do jaké míry jsou "divoké"mě ani tolik nezajímá, rovněž ani barva kvasu.Víno pro svou potřebu "sířím" pouze zapálením sirného knotu při přetáčení.Žádný... celý příspěvek >
Lisování hroznů, 14.10.2016
To záleží na síle slupky.Moštové odrůdy dávají víc, než konzumní.
Topení dřevem z palet, 13.10.2016
"Nerado-li pada stromu listi, o tuhe zime nas rado jisti." Každé kvalitní dřevo se nemá nechat v zahradě či jinde shnít, ale uklidit a zužitkovat.Pořádek dělá přátele a nepořádku doma, či na pozemcích máme víc, než dost.Podívejme se občas také k... celý příspěvek >
Solaris, 30.9.2016
Včelky to nemají v životě nejsnažší.Včelaři je drancují o med také, nedivím se, že jsou neodolné a onemocní.Nic se nemá přehánět.Ani koncentrací včelstev.
Fáze měsíce - zkušenosti, 18.9.2016
S fázemi měsíce jsem na žádnou souvislost nenarazil.V posleních letech převládají určité souvislosti vlivem sucha, kdy ani vydatné zálivky často nepomáhají.  AB
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika