Příspěvky uživatele - 49.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc jabloní, 23.9.2009
Na prvním snímku je strupovitost druhý atřetí je padlí použít příští jaro a léto postřik na houbové choroby podle návodu.
Jabloň - jakou podnož?, 23.9.2009
Já by jsem vyřezal některé kolmo rostoucí výhony celé probrat je a zbývající vyvázát do vodorovné polohy ale to už chtělo dříve alespoň o měsíc vyvázat směrem do meziřad rozšířit stěnu výhony neskracovat až další rok až vytvoří květní pupeny... celý příspěvek >
Zakrslá jabloň, 23.9.2009
Teť zrovna je výstava zahrady čech v Litoměřicích tam by ste nakoupila i zakrslé jabloně v kontejnéru tak se tam vypravte je to tam až do soboty.Jinak se dají koupit v zahradních centrech nebo přímo u zahradníka letos už asi od 8.10.jinak se... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně, 23.9.2009
Ten druhý můžete odříznout aby rostl rovně dá se použít jako roub ta že to udělejte až na jaře.Čas od času vyrostou někdy do boku výhony které se mají odříznout celé aby zůstal charakter sloupu.Mě se stala stejná věc při koupení byl poškozen... celý příspěvek >
Suché větve po řezu, 6.8.2009
Tady máte chybu plodí na jednoletém dřevě.
Vzorky napadanych plodu - diagnoza?, 15.7.2009
Většinou se jedná o strupovitost jabloní houbová choroba jedině stříkat nebo pěstovat odolné odrůdy.
Hrušeň na křížaly, 27.6.2009
Pro p. Kafku - pokud některá z těchto dvou odrůd zraje v srpnu a ostatní vzhledové vlastnosti jsou jako v mém dotazu, je to ta správná.  Děkuji. cuplovikokorov@seznam.cz    
Hrušeň na křížaly, 17.6.2009
Zná někdo starou odrůdu hrušně, menší plody, sladké, žlutozelené, klasický hruškový tvar, hniličily, používaly se na sušení /křížaly/ snad Nelisa medová? Dík.
Rouby, 13.6.2009
Já jsem jednou měl v létě rouby asi dva dny v mokrém hadru zabalené a ještě v igelitovém pytlíku v kufru auta a doma jsem rouboval až druhý den a ujmulo se to ještě my zbyly rouby a ty byly dobré i po týdnu ve studenu.Nesmí vyschnout a splesnivět... celý příspěvek >
Smrčky na živý plot, 29.5.2009
Třeba Douglaska tisolistá když je zakořeněná má přírůstky až 1m nebo i více.
Hruška Konferencia - skrútené listy, 15.5.2009
Ty stočené listy by mohly dělat Bejlomorka hrušňová většinou na mladých výhonech.
Sloupovité jabloně, 15.5.2009
Také jsem koupil dvě jabloně v Plzni u Fytosu Sonet a Rondo letos jedna kvetla jen jeden květní pupen podnož je 106. 
Netradiční metoda řezu, 15.5.2009
 Ja' řežu podle toho na jakém dřevě jabloň plodí podle Anglického Píllár systému modifikovaném v Horní Bělé panem Fischerem.Nenechávám žádné staré větve ani plodonoše které jinak doporučovali zapěstovat starý zahradníci že je to stálí plodonosný... celý příspěvek >
živý plot ze smrků, 27.3.2009
Jaká by měla být vzdálenost mezi jednotlivými rostlinami při výsadbě živého plotu z obyčejných smrků a jak daleko je vysazovat od hradby (plot z pletiva).
jakou fólii do jezírka?, 11.2.2009
Mám jezírko už 9 let a drží to 0,05 mm hloubka 0,85 cm 3x 5m pak jsem i nastavoval pobřežní oblasti tak jsem jí lepil kupoval jsem jí v obi nebo baumaxu je na ní napsáno Haisner, nesmí vám do toho skočit labrador.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika