Příspěvky uživatele - 210.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Monilióza, 5.4.2011
V některých oblastech se bez chemie proti Monilióze bojovat nedá. Pokud ji nepoužijete, můžete časem o stromy úplně přijít. Na tuto chorobu je určen např. Horizon. Pokud ho používám jsou příznaky minimální i za příznivého počasí pro tuto... celý příspěvek >
Série Top, 27.3.2011
Dobrý den. Mám tutu světovou novinku s úplnou odolností vůči Šárce několik let. Šárka mě moc netrápí, takže jsem si ji koupil spíš jako určitou raritu. Co se týče chuti, je to stejný problém jako u některých jiných odrůd. Pokud má Jojo plodů méně a... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 1.3.2011
Chutnější meruňku jsem zatím nejedl. Někdy předčí i Velkopavlovickou. Každému ji doporučuji jako základ meruňkového sadu. Z ranných odrůd je velmi povedená LESKORA. Spolehlivá, chuťově výrazná. RADKA je chuťově výborná, ale myslím, že v plodnosti... celý příspěvek >
Broskvoň Harbrite, 1.3.2011
Pěstuji brosvoně pár let na své zahradě. Osobně preferuji tutu odrůdu brosvoňe jako jednu z nejlepších. Hlavně co se týče horších půdních podmínek. Tahle odrůda mě zatím jako jediná nezklamala. Nejvitálnější odrůda bez klejotoku, na obyčejném... celý příspěvek >
Slivoň President, 27.2.2011
Minulý rok jsem měl všechny pozdní odrůdy slivoní nekvalitní. Myslím tím chuťově nekvalitní. President byl prakticky bez chuti. Myslím si, že to bylo počasím. Pozdní odrůdy slivoní můžou díky tomu často zklamat. Pilířem kvalitní, výborné chuti je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika