Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 19.1.2011
Poslední příspěvky (asi 4) snad ani nečtěte - diskuze před tím docela zajímavá, zkušenosti u nás.
Snížení kyselosti substrátu, 19.1.2011
Vytáhla jsem Vám všem diskuzi na téma Fíkovník z archivu. Je tam spousta zkušeností s pěstováním u nás. Elena
Fíkovník, 19.1.2011
Najděte příspěvek na tomhle vláknu z 2.4.2010 z 10.44 je tam odkaz - přesný návod na pěstování a zkušenosti, jak to umí na Moravě. Elena
Co budeme sázet do truhlíků na jaře?, 18.1.2011 Obsahuje fotku
Kytky jsou opravdu nádherné. U nás letos budou na východní straně jako kazdý rok převislé fuchsie, na severu begonie, na jihu a západě muškáty, vitálky, zelenec, apténie, tořivka, řeřicha. Ve dvou truhlících fialovoluské fazole a asarina (tam... celý příspěvek >
Okurky nakládačky, 18.1.2011
A ještě dodatek KUKY má podle mne pravdu. Já okurkový salát sice moc nemusím, ale z nehořkých nakladaček se mi zdá také lepší, ale vysvětlujte to mým chlapům - na salát prý patří salátovka a čím větší tím lepší. Elena
Okurky nakládačky, 18.1.2011
Salátovky jsme měli Natálie F1 Ing. Holmana, byly dobré, dobře rostly i plodily. Předloni, když mi odešly všechny hadovky ve skleníku velice brzy, zasela jsem po nich tyto a vydžely až do mrazů bez postřiku. Dokonce neměly problém ani přímo v místě,... celý příspěvek >
Ako na slimáky?, 17.1.2011
Zase odpověď jinde než měla být. Reakce na dotaz pana Baliny ze včerejška na "zuby" na PETce. E
Ako na slimáky?, 17.1.2011
Asi ano, ale také ne úplně při zemi. E
Ako na slimáky?, 16.1.2011
Pokud tak funguje měď tak asi ano. Já bych zkusila ještě zkombinovat s PET lahví - uříznout dno, vršek, ten potom nastříhat jako měděný plech nahoře na obrázku, stejně poohýbat. Navléct na naštěpený stromek, ale tak, aby ohnuté "zuby" byly... celý příspěvek >
Samozavlažování (nejen) truhlíků, 16.1.2011
Verčo, nebyl to náhodou zrovna ten vermikulit co jinde radila Kozička? Elena
Trvalky v zimě, 16.1.2011
Vy snad ani nebydlíte v Česku! Naše se teprve začínají klubat. Tentokrát jste předběhl Mirka BV. Elena
Slepice dlouhodobě nesnášejí, 16.1.2011
Nechodí Vám něco na vajíčka? Nemáme tam náhodou kunu nebo potkana? Elena
Dezinfekce skleníku, 16.1.2011
Dnes v Receptáři radil sirné knoty i Ing. Holman (šlechtitel okurek odolnějších proti plísni). Zajímalo by mne - zkušenosti? Zničí opravdu i škůdce a nejen choroby? Díky a nejen za sebe. Elena
Kde sehnat lípu?, 16.1.2011
Zadejte si - "lípa srdčitá sazenice" - mně teď na seznamu vyjelo asi 5 firem, které je prodávají i zasílají, cena nízká, nevím která fa Vám bude nejblíž. Nebo zkuste projít nějakým okrajem lesa, případně parkem, mohl by se najít semenáč,... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 15.1.2011
Jestli ještě můžu poradit, zadejte "Ibišek velkokvětý" - oni zahradníci (nebo spíše obchodníci)jsou filutové, dají tomu svůj název, který lépe přiláká pozornost. Elena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika