Příspěvky uživatele - 61.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená ringlota, 30.1.2011
Na slivoních (možná na ovoci obecně) preferuji především to, jak chutná. Přirouboval jsem si před pár lety na jeden stromek nějakou japonskou slivoň (odrůdu nevím,  roub mi věnoval soused). Plody byly nádherně červené, ale nešly od pecky, a... celý příspěvek >
Drtič, 29.1.2011
Mám zelený Einhell new generation, ale to je jedno, všechny levné štěpkovače fungují stejně.    To máte asi pravdu s tím rozložením, já zakládám kompost v 3letém cyklu, takže rychlost rozkladu neřeším. Jinak ale nevidím žádný probvlém,... celý příspěvek >
Žluté slivoně, 29.1.2011
Jsou větší než Nancyská a chutnají dobře a jdou od pecky. Ale jestli chcete srovnání s chutí našich švestek - třeba Chrudimskou, tak říkám: "kam se na ně hrabe!"
Zelená ringlota, 29.1.2011
Ne všechno, zo pochází z Ameriky musí být nejlepší a ne všechny cizokrajné slivoně u nás budou prospívat. Skutečnost, že vypadají dobře v katalogu, to zdaleka nezaručuje.     Mám špatné zkušenosti s některými zahraničními slivoněmi.... celý příspěvek >
Drtič, 29.1.2011
Proč myslíte, že se ty "špunty" ze štěpkovače nehodí do kompostu či jako mulč?  Já už je léta sypu jak ke stromkům, tak do kompostu a žádný problém s tím nemám.
Nepropíchnutelné kolečko, 29.1.2011
Nojo, ale vzduchem naplněná pneumatika je pružná a po deformaci nabude původní tvar. Vytvrdlá PU pěna tak pružná není a časem se (opakovanými nárazy a zmáčknutím) v pneumatice rozdrobí.    Za 30 let jsem lepil duší v kolečku asi... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 22.1.2011
A propos - máte někdo zkušenosti s odrůdami meruněk, které nabízí Sieberz? Kuresia, Gönczi, Panonia, či jak se jmenují
Zahradní nůžky PowerStep™ od Fiskars, 22.1.2011
Nůžky s tímto mechanizmem jsem v rukou neměl. Ale po obecně špatných zkušenostech se všemi typy jednoručních nůžek od Fiskarsu mě ani toto marketingové vylepšení nenaláká. Na nůžkách sleduji jiné, možná prozaičtější parametry - celkovou hmotnost,... celý příspěvek >
Najlepšie slivky, 15.1.2011
To chce zkusit. U nás jsme o něco níže, ale v studené mrazové kotlině, poloha odpovídá dobou zrání tak 500 metrům.
Prosím, určení výborné odrůdy, 15.1.2011
Podle čeho jste si tak skálopevně jistý, že se jedná o semenáč? Nechce se mi věřit, že by si Váš praděd vozilo ažl z Čech neznámý semenáč -  možná s vlastnostmi pláněte. Skutečnost, že na stromě není patrné místo štěpování, to nedokazuje. Navíc,... celý příspěvek >
Najlepšie slivky, 15.1.2011
Presenta na mě udělala loni velmi dobrý dojem. Bylo jich zatím málo, takže jsem je sklízel možná ještě neúplně zralé. Ale třebaže byly plody ještě tvdré, chutnaly překvapivě sladce.  Zrají hodně pozdě, takže v horších polohách s tím mohou být... celý příspěvek >
Přesazení jabloně v lednu, 15.1.2011
Stromek během zimy, zasadit jistě lze, ale dělal bych to jen tehdy, kdybych měl strach, že to na jaře nestihnu, JInak v tom nevidím výhodu. Práce s přesazením určitě není příjemnější, je třeba počítat s rizikem namrznutí kořenů, kůry, s ohryzem.... celý příspěvek >
Ako uchovať vrúble, 1.1.2011
Ad Peter Mírně zaschlé rouby se svrasklou kůrou se ve vodě oživí - kůra se napne. Ale jen u jádrovin, resp jen u jádrovin je ujímavost takových oživených roubů dobrá. Zaschlé rouby peckovin jsou i po namočení obvykle odsouzeny k... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 30.12.2010
Taky bych Něguše neporovnával s ostatními angrešty. Připadá mi, že to není ani angrešt, nýbrž nějaký kříženec s černým rybízem, jako Josta, Jocheline, aj. Zajímavá je borůvková příchuť a dlouhá doba sklizňové zralosti. Jinak se ale plody angreštům... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.12.2010
Mým favoritem byla odrůda Chryso. Chutnal mi ještě víc než Fík. Bohužel, s padlím si taky podait neumí.Takže dnes hraje prim mezi angrešty   nejspíš Prim.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika