Příspěvky uživatele - 122.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smůla vytékající z kmene, 26.10.2009
Řezbářským dlátem se pokuste odstranit nekrotizující pletivo vyčistěte a zatřete ránu hojivým balzámem nebo voskem.Strom by měl mít snahu ránu zacelit, což poznáte již příští sezonu.Někdo ošetřuje jizvy nejprve octovým nátěrem, ale to nemám... celý příspěvek >
Smůla vytékající z kmene, 26.10.2009
Jde o tzv.klejotok, který se v malé míře výskytu ošetřuje, ve větší míře výskytu je začátkem konce stromu.  AB
Čím hnojit švestky?, 25.10.2009
Děláte dobře, projeví se to určitě na pravidelné úrodě.Švestky živoří právě nedostatkem živin u kořenů. Občas jim dejte také pravé selské močůvky.Ta dělá zázraky.Vem jak vem. Silný, vyhnojený strom tak snadno ani šarce nepodlehne. ... celý příspěvek >
Čím hnojit švestky?, 25.10.2009
Určitě, zaryjte ho rycími vidlemi do mísy kolem každého stromku (ne však u samého kmínku).Přidejte granule kravského hnoje.Hloubkové hnojení švestkám imponuje, rozhoz hnojiva na povrchu pohnojí jen snad trávu.  AB
Podnož pro meruňku, 25.10.2009
Problém s podnožemi je na tomto portále už někde přetřásán, mluví se tam m.j.také o tom, že nejlepší je použít jako podnož semenáč a naroubovat ho až přímo na budoucím stanovišti.Bude mít nejkvalitnější kořenový systém, který jinak... celý příspěvek >
Vypnout už filtraci?, 22.10.2009
Dobrý den, promiňte, že se vměšuji do vašeho vlákna.Bazén nemám, ale přes 20 let je to od doby, kdy jsem zbudoval zahradní jezírko a nasadil lekníny.Až do letošního roku jsem měl v jezírku a to bez jakékoliv filtrace průzračnou vodu, žili v ní... celý příspěvek >
Uskladnění usušeného ovoce, 21.10.2009
Nebo sušené hrušky zalité hruškovicí, kdy produkt zesládne... Zamlouvá se hlavně ženám, protože není tak alkoholický.   AB
Zahradni hadice na slunicko, 19.10.2009
Máte na mysli ohřev s výměníkem+ čerpadélkem?Pak by nehrozilo zamrznutí a snad ani měření tlaku.A hadička z černého polyamidu by to mohla zvládnout...
Isabella, 17.10.2009
U Isabelly je jeden nápadný znak: při sklizni bobule snadno sprchávají a musí se s hrozny šetrně zacházet, jinak je jich polovina na zemi. A jsou v průměru vetší než 1 cm.Pozorujete tuto vlastnost u bílé variety? AB
Nejaromatictejsi odruda, 16.10.2009
Velkopavlovická mně letos kromě nádherných plodů dala najevo, že odchází, objevil se u ní klejotok a dvě větve odešly na mon.úžeh.Postřik nepostřik.Dosud měla každý rok ovoce.Jinak ze starých odrůd beze jména mně voněly t y menší, šťavnatější,ne... celý příspěvek >
Uskladnění usušeného ovoce, 16.10.2009
Usušené švestky i křížaly dávám jako moje babička do plátěných sdrhovacích pytlíků (dají se vyprat, jsou vzdušné , chrání proti molům a pod.).Pytlíky se snadno podle potřeby otevřou a zase uzavřou, musí být umístěny ve větraném a vytápěném... celý příspěvek >
Valašská reneta, 16.10.2009
A prodává se (většinou (na podnoži A2 v Malenovicích, Droždíně,v Uh.Ostrohu.
Hodnota švestky, 15.10.2009
Tohle téma mně vytváří husí kůži a užitek z problému mohou mít jen právníci a podobní.Nikdy ne sousedé.Ten, kdo kácí, většinou nesází a jeho hodnoty jsou v tomto směru posunuty někam jinam.K motivaci stačí i obyčejná ubohost.Zvážil bych veškeré... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu hrušně, 15.10.2009
A nahlédněte také do témat ve spodní části této stránky.Tam uvidíte, jak se těžko radí.Každý má svou chuť a jiného favorita.  AB
Vybírám nové stromky - prosím o Váš názor, 15.10.2009
Rozhlédněte se také kolem, možná Vám to usnadní hledání.Najít nejvhodnější z nových odrůd je někdy dost riskantní a nechybí i zklamání. AB
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika