Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 13.3.2010
Rusko má největší sbírky v Barnaul, píšou že asi 700 odrůd, tam to šlechtí.Nejvíc prý používali Hypophae rhamnoides, subsp.Mongolica.Tak je jasné, že z ruska něco sehnat je nikdy nekončící práce.A potřebná. Naši republiku rakytník z přírody nějak... celý příspěvek >
Kiwi, 23.2.2010
Vašek neb někdo jiný říká, že issai nemá tu správnou lahodnou chut, no ale sní se taky.já už ji sázet nebudu, mám dost lepších jen jsou malé.
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 14.2.2010
před tydnem jsem si je koupil v obchodě.Někdo tu píše, že jsou červené, moje byly zelenožluté, chutné.Moje představa byla, že jsou lepší.Zkusím ještě ten vitos.ligol asi sázet nebudu ač není špatné
Kiwi, 5.2.2010
gratuluji k pěkným výsledkům!     ted uz je v republice mnoho odrůd a zkouší se.Tak do 4 let budou vyzkoušeny a doporučovány nejlepšé.Věřím, že se tam najdou i takové, které tolik nepálí.Já na to alergii nemám, jím to klidně ale... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahrade, 1.2.2010
načirůvky dvoubarvé, takové nafialovělé jsme nechodili do lesa, ale na labské louky.Tam stačilo z dálky se podívat na louku, a kde byla tráva do kruhu trochu tmavší než jinde, tak po obvodu toho kruhu rostly.Nejvíc na podzim, dokonce na štědrý den... celý příspěvek >
Kiwi, 26.1.2010
Kiwi z obchodu vám vyroste i bez stratifikace, bez zimy. Stačí vyset i na jaře.Venku vám ale většinou zmrzne.V dubnu a květnu se prodávají v Makro i jiných hardy kiwi z nového zélandu a chile.Jsou to vybrané dobré odrůdy, z nich si můžete zkoušet i... celý příspěvek >
Kiwi, 26.1.2010
Vysévám Hardy kiwi=odolné druhy actinidia arguta a kolomikta už asi 45 let.Nešlo sehnat sazenice, nebyly na to peníze, tak se sehnaly semena.Tyto druhy musí být vysety už na podzim a ponechány pod sněhem neb zajistit střídání teplot jak píše... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 23.1.2010
zatím díky za nabídku pomoci, ale dal jsem to odborníkovi k množení, on mi pak ty odrůdy vrátí.jinak jsou jen v rusku asi 120 odrůd a v usa pár takových.Co je v rusku by mohlo být i někde na ukrajině neb v bývalých státech sssr,=litva, lotyš a j.... celý příspěvek >
Léčivé česneky, 23.1.2010
allium stipitatum je tady v mnoha odrůdách. Když něco hledáte, dejte si latinský název do google a pak můžete zkoušet kde se to dá sehnat.
Ginko samec a samica, 23.1.2010
když ginko chce někdo k použití jako lék, musí vědět, jaká dávka se má užívat. myslím kolik mg sušených drcených listů neb pupenů. Výrobky z lékárny jsou neúměrně drahé, to by člověk zbankrotoval.jedny kasle jsem ale kopil, v kapsli je dávka 14mg a... celý příspěvek >
Léčivé česneky, 23.1.2010
tak ted je to pod liliaceae.v mých 25 nabídkách jsou různé, ale tyhle ne. Taky je možné prohlížet index seminum po internetu, některé botanické zahrady ho tam mají. Problém je v tom, že velké bot. zahrady mají seznam vědeckých institucí a pokud je... celý příspěvek >
Léčivé česneky, 22.1.2010
botanické zahrady mají mezi sebou výměnu semen zdarma po celém světě, je jich asi 350.Každá dostává nabídky semen z jiných se kterými má spojení.Zasílají si mezi sebou index seminum=nabídka.Každá má horu těch nabídek a když se něco hledá, musí se... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 17.1.2010
Gratuluji, ela.  Ta aktinidia arguta má pěkné plody na vašem snímku.Myslím, že to je asi odrůda weiki. Já mám nasbíráno už přes 50 odrůd aktin.Plodí mi už desítky let a moc mi chutnají. Moje zrajou některé už koncem června a od té doby různé... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 31.12.2009
ted se pasu jen na mišpulích, ale je to takové nic plné pecek. jinak tahám jabka a hrušky ze sklepa a občas se něco koupí.Z léta je mnoho kompotů a džemů, každý má cedulku s datumem, necháváme je nejdéle dva roky, většinou se do té doby sní neb... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 31.12.2009
samozřejmě že i u nás musí narůst tak velké bobule na ruských odrůdách, je to dáno geneticky.Včera jsem dovezl po jedné maličké sazeničky odrůd: Golden sweet, Orange delight, Star of Altai, Radiant,Siberian splendor, Gardens gift, Titan,Sunny,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika