Příspěvky uživatele - 176.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky od Mountfieldu, 3.7.2009
Zdarec, já mám Dolmar pm 48,mám ji teprve 3-týden, ale zatím spokojenost.Je tam BS a váží jen 23 kilo¨,tak že se stím nenadřu.
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 25.6.2009
Starjet také zvažuji, co se mi ne zrovna líbí je u typu exlusiv a řada p o až p 4 vzhled.Velice pěkně vypadá excelent, bohužel je to nějaká odlechčená a nevybavená verze, tak se budu muset ještě pořádně podívat ke konkurenci, nejspíš JD.
Rider nebo trakturek, 21.6.2009
Zdravím vespolek, dobrá zpráva: John Deere zlevnil x300r o 7000,ještě počkám, jak půjde pod 130 beru ho 
Doporučte strunu, která se nespéká, 14.6.2009
Seču s křovákem od roku 88 na velké zahradě a v životě jsem neměl problém se zpečenou strunou.První křovák Husqarna, druhý Honda a nyní Stihl.Co jsem akorát postřehl, že struna od Mount. dost rychle ubývala, taky když jsem pídil po výrobci tak byl... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 12.6.2009
Zdravím vespolek, švagr si koupil Z-Komatsu letos z jara a říká po půl ročním užívání, že si měl raději koupit Stihla.Ůdajně to žere jako neuvázaný.A mně se zdá, že je to i o dost těžší oproti Stihlu.Já mám Fs 130 a po 2 sezonách naprostá... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem od Mountf, 8.6.2009
..a nenechte se odbýt 
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 31.5.2009
Zdravím, ten Exellent mám ve voku, nejvíc se mi líbí, což se o typu Exlusiv rozhodně říci nedá..akorát, že nemá Tuff torq 62.Tak jsem dal otázku jestli by mi ji tam nedaly na přání ,uvidím co na to výrobce. Kamča
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 31.5.2009
Zdravím, Jardo. Dík za informaci, ještě by mně zajímalo, jak je to obratný-myslím tím jaký zůstane neposečený kruh při plném rejdu. Zatím dík a hodně hektarů  Kamča
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 30.5.2009
Zdravím . Máte někdo doma Starjet?Jeto dobrá volba?
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 26.5.2009
Zdarec, není nad konkrétní zkušenost.Zkuste napsat po nějakém čase jak drží.Já vybírám traktůrek už asi 2 měsíce a zatím jsem nevybral  U každého je nějaká mucha...
Vari nebo Agzat, 24.5.2009
Tož tak 
Vznášedlo Flymo 500 xl, 22.5.2009
Dobrý den Nemáte někdo doma Vznášedlo Flymo 500xl? Uvažuji o tom jako o alternativě na místo křovinořezu, na sekání strmých mezí.Za odpovědi díky.
Rider nebo trakturek, 14.5.2009
Pardon, to byl jiný tip  
Rider nebo trakturek, 14.5.2009
Prosím jaké omezení máte na mysli u John Deera.Ještě pořád ho mám jako favorita, konkrétně x 300r.
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 10.5.2009
Zdravím, mám Stihl fs 130 druhým rokem a naprosto bez problémů.Z jara si koupím 20 benzínu, kterou pak mixuju do pět´áku tak abych to spotřeboval a křovák jde jak vohen´.Tuším nemá Stihl ted´ akci?Já jsem ho také koupil při akci za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika