Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to a jak na to, 4.1.2010
Taky si myslím. Vyrostl mi ve skalce, tak jsem ho tam nechala. Hanča
Co je to a jak na to, 3.1.2010
Úrazník položený (Sagina procumbens). Hanča
Africka fialka, 3.1.2010
S fialkou se mi tohle nikdy nestalo, ale s jinými kytkami ano, některé jsou hodně citlivé na to, co nám teče z kohoutku. Zkuste, jestli to bude lepší s vodou filtrovanou, balenou, studánkovou, nebo aspoň převařenou. Hanča
Muchovník - žloutnutí listů, 3.1.2010
Co je to permakultura? Permakultura je pojem, který zatím není příliš známý. Jedná se o styl vytváření nejen zahrad, ale veškerého prostředí ve kterém člověk žije, způsobem, který je trvale udržitelný a stále se obnovující. Permakultura se dá v... celý příspěvek >
Dřišťál a rez travní, 2.1.2010
Tak tohle mi udělalo opravdu radost, díky . Protože na jaře chci dřišťály sázet a měla jsem strach, abych nenapáchala někomu škodu. Hanča
Domácí bylinkový prales zkušenosti, 31.12.2009
Pokud to nechcete na konopí, ušetřete si dolary, v obyčejném květináči vypěstujete bylinky taky, a nejspíš lepší. Bála bych se, že jen ze živného roztoku (ten se možná objednává z USA za další dolary?) budou mít bylinky takovou tuctovou... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Existuje stará odrůda Citrónové zimní, ale nevím, jak vypadá. Hanča
Hrušeň na křížaly, 29.12.2009
Můžu se zeptat, jak děláte hruškový rosol? Dík předem! Hanča
Masožravé rostliny, 25.12.2009
Pasti červenají na světle, když je kytka v dobré kondici. Hanča
Kdoulovec japonský ze semínek, 13.12.2009
Děkuji oběma za příspěvky. Plody zralé určitě jsou, protože jsem je netrhala, ale posbírala ty opadané. V parku roste jen jeden keř, tak věřím, že semenáčky budou stejně hezké. Hanča
Kdoulovec japonský ze semínek, 13.12.2009
Dobrý večer, nasbírala jsem si v parku plody kdoulovce a chtěla bych si ho na jaře vypěstovat ze semínek. Jde to snadno nebo je nějaká "zrada", na kterou si musím dát pozor? Hanča
Houby z lesa na zahrade, 7.12.2009
Tuto sobotu jsem nasbírala na zahradě třičtvrtě bramborového košíku hub, opravdu jedlých, pokud se nebojíte lupenatých. Jsou to čirůvky fialové a jsou vážně skvělé. Rostou ve slámovém mulči pod ostružinou. Vyskytly se tam letos prvně docela... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahradě, 3.12.2009
Podtrnky mám na zahradě taky, ale nikdy jsem neslyšela o hřibech podlipňácích, co to je? U nás pod lipami rostou nejvýš babky. Hanča
Růže, 30.11.2009
Nádhera! Hanča
Růže, 30.11.2009
S těmi zvonky a ostrožkami je to dohromady moc hezké. Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika