Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdepak jsou včely?, 24.6.2009
Nám se čmeláci usídlili mezi cihlami v hospodářské budově.Manžel zrovna dodělává omítku a tak část jedné stěny asi hotová nebude.Nevíte kdy a jestli vůbec opustí hnízdo?Byla by škoda je tam zazdít.
Pes a bouřka, 24.6.2009
S tím že špatně slyší máte pravdu.A aby nám kotec ještě vydržel a dal se použít, když potřebujeme psa zavřít v případě návštěvy, tak jí teď zavíráme do sklepa a tam je spokojená.Ve sklepě trávila i část zimy, když byl velký mráz.Ony jí totiž zlobí i... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 21.6.2009
Dobrý den.Máme 12-ti letou fenu něm.ovčáka a čím je starší tím více se bojí bouřky.Teď už je v takovém stavu že když začne víc pršet tak se dobývá z kotce ven.Kotec je starý jako ona a teď během 1 měsíce ho úplně rozkousala.Má dvě strany z prken a ta... celý příspěvek >
Zežloutnutí listů, 21.6.2009
Nám při nákupu broskvoně poradili, že kdyby se nám zdálo že se stromek špatně ujímá, tak ho zabalit na pár dnů do igelitového pytle.Průhledného.
Sušička, 19.6.2009
Dobrý den.Koupila jsem si sušičku a při prvním spuštění jsem zjistila, že vydává zvuk jako by o něco drhla.Nikdy jsem žádnou neměla, tak nevím jestli to má být či ne.Jde o ETU 3300.Nemáte ji někdo?Jana
Dendrobium nobile, 3.6.2009
Chtěla bych se zeptat, kdy je nejvhodnější doba na přesazení dendrobia nobile.Koupila jsem kvetoucí rostlinu začínají růst nové pahlízy, ale nevím jestli ji můžu nechat v substrátu ve kterém byla zakoupena nebo ji raděj přesadit.Díky
Listy u Phalenopsis, 31.5.2009
Chtěla bych se zeptat jestli mi někdo poradí- na phalu jsou na listu zespod černé fleky jestli to je nějaká choroba a co může být příčinou dík Emka
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009 Obsahuje fotku
Taky to tipuji na čížka.Máme je na zahradě taky.Jana
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 7.5.2009
Dobrý den, V jedné diskusi jsem tady četla že břečťan nemá rád bílou barvu.Nemáte bílou omítku?Jana
Tak co, už zmrzli?, 29.4.2009
Zdravím, už jsem našla první slimáky.Schované pod nízkými floxy.Zašívali se tam i vloni a tak jsem s těžkým srdcem všechny floxy zlikvidovala.Jana
I toto je Mountfield, 27.4.2009
Taky jsme koupili u Mountfieldu sekačku vloni na podzim už po sezoně.Letos po prvním nastartování manžel zjistli že má nízké otáčky a střílí do výfuku.Tak jsme jí jeli reklamovat.Technik nejdřív sekačku naklopil aby se podíval zespodu a pak nám řekl,... celý příspěvek >
Plodová zelenina, 25.4.2009
Zahradní kala, 24.4.2009
Tak od února mám zasazenou kalu asi 10cm hluboko.A ono pořád nic neroste.Přitom už byla trošku narašená.Jak dlouho to trvá než vyroste?Jana
Africká fialka?, 18.4.2009
Děkuji vám.Jana
Africká fialka?, 18.4.2009 Obsahuje fotku
Znáte někdo název této kytičky?Asi bude příbuzná africké fialce.Namnožila jsem jí z listu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika