Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pančovaný med, 12.3.2009
Všem děkuji za takovou spostu příspěvku. Jsem ze samoty u lesa a včelaření se u nás dědí. No asi to čeká i na mě ale asi budu muset jednou začnot uplně znovu. Tátovi technologie se mi nelíbí a vše spěje k postupné likvidaci. Jediné co bude stále v... celý příspěvek >
kvas renklód, 12.3.2009
Protože v našem okolí se dost pěstují Zelené renklody, mám s nimi více než 20 letou zkušenost.  Pálenku z nich řadím k nejlepším ale nám každému chutná něco jiného. Myslím, že tento dotaz si nezaslouží zakládání nového tématu. Máme tady hodně... celý příspěvek >
pálení z hrušek - vedení kvasu, 11.3.2009
Nejsem spiťan a nedokáži posoudit, proč by mělo být pálení co nejdříve zahájeno. To se tam při kvašení asi dělá každý den něco špatného a tak méně má být více. Tak jako vevšem, každý nesouhlasí se vším. Pokud by ovoce mělo málo cukru, je jistě hotovo... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 8.3.2009
Já už jsem to tu psal, lisování s košem a tlačení hydraulickým heverem bylo pro mně moc pracné, pozvolna připumpovávat a v podstatě se tomu stále věnovat. Nadělal jsem takto snat tisíce litrů a napadlo mě vyzkoušet obyčejnou ždímačku. Frimeta, velká... celý příspěvek >
Je třeba na každou odrudu kiwi třeba samec?, 7.3.2009
Otázku je třeba formulovat jinak. Kiwi se dělí na nejčastěji pěstované Arguty, Kolomikty a Čínské-Delicioza. Každé toto potřebuje svého samce a to hlavně z důvodu že kvetou v různou dobu. Nejdříve začínají Kolomikty, Arguty možná o měsíc déle a... celý příspěvek >
roubování, 7.3.2009
Přesto mi ale vrtají hlavou zmíněné roubovací gumičky o kterých zde píše pan Boštička. Tím bych ho poprosil kde se dají koupit, zda v nějakých zahradních centrech nebo zásilkových zahradnických prodejnách. Můžete dát i nějaký obrázek, jak vypadají.... celý příspěvek >
roubování, 7.3.2009 Obsahuje fotku
Udělal jsem fotky jak půlit pásku pro roubování slabšího dřeva jako je třebas kopulace.
roubování, 6.3.2009
Pro Jirku, klidně můžete zkusit i na starší dřevo a nebude v tom problém. Pokud bude malinko silnější podnož, udělejte plátkování, někdo má sklon k udělání za kůru. Za kůru je dobré u trochu silnějšího dřeva a to hlavně zlepšeným způsobem. To že... celý příspěvek >
roubování, 5.3.2009
Uvazek roubu je otázkou cviku, nevidím důvod proč by se měl roub někam pohybovat. Pevně přitisknu, ovážu, udělám uzlík a je hotovo. Neznám dnešní normu, ale i dřív dyla hodně vysoká. Ale možná mnozí ještě váží lýkem a k tomu už nechci nic dodávat.... celý příspěvek >
roubování, 5.3.2009
Takže mohu být tedy chytřejší v tom, že mohu klidně používat narašené rouby a budu mít stejnou úspěšnost ujmutí. Nevím tedy okolik by se zvýšila plocha při anglické kopulaci ale podle mě o 0 0 nic. Tento způsob vidím dobrý pouze pro vinnou révu.... celý příspěvek >
roubování, 4.3.2009
Anglickou kopulaci jsme v podstatě nikdy nepoužívaly. Nejvíce se dělá normální kopulace a pokud je o málo silnější podnož a nemáme tak silný roub, použijeme plátkování. Anglická se liší od normální naříznutím a v podstatě zaražením dosebe. Tím si... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 4.3.2009
No podrobněji, dám od oka hrubou mouku tak asi lžičku na kelímek. Nevím v čem ho dnes prodávají, dříve byl v plechovce asi 200 gramů. Žiju ze zásob hlubokého totalizmu. Vosku v podstatě nic není, jen ztuhnul, to zlepší sádlo a rozhřátí. Ta mouka... celý příspěvek >
roubování, 4.3.2009
Klidně to letos zkuste, pokud se to neujme, narostou nové výhony a ty zkusíte příští rok. U roubování jsou důležité nenarašené a nezvadlé rouby, potom rovnost a stejnost velikosti obou řezů a stažení PVC páskou. Samozřejmě použít štěpařský vosk.... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 3.3.2009
Učili jsme se na učnáku, že do vosku máme přidávat pouze vepřové sádlo a mouku. V žádném případě rozpouštědla líh a podobné. A tak to leta dělám, pomalu ohřeju přidám sádlo a ta mouka je zdůvodu přetrhávání při nabrání a mazání. Mě to tak slouží... celý příspěvek >
něco pro fajnšmekry, 26.2.2009
Tak tomu já nevěřím, je to blbost která se nemohla stát. Jedíné vysvětlení, někdo si z Vás pěkně vystřelil a přesadil za jiný stromek a nebo jabloň odešla a z kořene švesty vyrazil odkopek. Něco jako že loni jsem z toho otrhal jablka a letos svestky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika