Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je toto moniliový úžeh?, 25.4.2011
Třeba TALENT. OL 14 dnů. Dále Horizon, Sporgon, Teldor...
Je toto moniliový úžeh?, 25.4.2011
Baycorem se stříká asi šest týdnů před sklizní. Více na www.agromanual.cz.
Reldan a Baycor?, 25.4.2011
Je to možné, mám to vyzkoušené. Míchejte je v naředěném stavu, ne koncentráty.
Je toto moniliový úžeh?, 25.4.2011
Já mám meruňku po Baycoru docela dobrou, sem tam nějaký plodonoš je chycený, ale velmi málo. HK
Tragédie jménem Monília laxa, 22.4.2011
Já puchrovitost občas mám jen na plodech, na větévkách není nic neobvyklého. Ale co stříkám Championem při rašení, tak to není tak zlé. Trpí jí Domácí, Stanley a Č. lepotica ne. Hradec Králové.
Žloutne mi česnek, 21.4.2011
Mně uhynulo asi 10 % rostlin, byl mořený Sulkou a Merpanem. Podle všeho to byla fuzarióza. Letos budu mořit Sulkou a Rovralem Aquaflo, snad to pomůže. Mám na letošek objednanou sadbu od pana Kozáka. Ten letošní, vlastně loňský, byl Therador od... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 19.4.2011
Proti merám.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 18.4.2011
Jabloně v HK začínají nakvétat /Idared/. 16. 4. jsem stříkal Zato + Dithane + Reldan.
Škůdci na ibišku. Poradíte, prosím?, 17.4.2011
Kupte si přípravek Applaud, nezabíjí je, ale přestanou se množit a pomalu zmizí.
Thuje z Obi a Baumaxu, 16.4.2011
Co je rašlový úplet?
Kvetou moc brzo, 15.4.2011
V Hradci Králové meruňky dokvétají nebo jsou už po odkvětu. Třešně začínají /Stella/ nebo už kvetou. Slivoně začínají /Č. lepotica/ nebo teprve budou kvést za pár dní /Domácí/. Réva začíná rašit.
Myší ouško, 15.4.2011
V HK je už po myším oušku, teď je růžové poupě. Myší ouško je, když se rozevře pupen a začnou se oddělovat lístky. Ty lístky se podobají myšímu oušku - jsou to malé protáhlé mističky. Poupata ještě nejsou moc vidět. Když jsou poupata vidět a jsou... celý příspěvek >
Kdy zavlažovat, 14.4.2011
Já zavlažuju asi 14 dní, zatím jen zeleninu /cibule, mrkev, petržel, hrách, salát ze semínka/ a jahody. Pokud bude takhle sucho, tak hodím hadici i k jabloním. Trávník nezalévám, aspoň, potvora, tak neroste. Když zalévám, tak ve výsledku musí na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 14.4.2011
Dobrý večer pane Vinšálku, používá se nebo používáte proti padlí na jabloni Sulikol? Já jsem kdysi četl, že některé odrůdy poškozuje (ale které?). Jinde zase, že je vhodný na prostřídání kvůli rezistenci, že působí částečně i na strupovitost a že... celý příspěvek >
Kvetou moc brzo, 13.4.2011
Právě... Je důležité místo děje. Jinak to je informace na nic.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika