Příspěvky uživatele - 70.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Termín výsadby česneku, 18.1.2012
Ale ta nejistota počasí platí i opačně. To znamená nejen, že se může náhle oteplit, ale i náhle ochladit. Když se dostanu na zahrádku pravidelně o víkendu, může se velmi lehce stát, že v pondělí bude předpověď na teplo, ještě počkám a až přijedu v... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 16.1.2012
Možná proto, že kdosi tu založil - podle mne velmi hloupý a nesmyslný - závod, kdo zasadí česnek později.
Gascoigneho šarlatové, 12.1.2012
Aby se to určilo jednoznačně, museli bychom si přivonět. Ta vůně je jedinečná, nezpomenutelná a ve skládce až omamná. Mně se moc nelíbí, je to moc silné. Srovnávat Gaskoniho se Stark Earliest je nesmysl, Stark je letní a Gaskoniho podzimně zimní... celý příspěvek >
Ako začať s výsadbou rajčín, 11.1.2012
Nezakládejte nové vlákno o tématu, o kterém tu jsou ságy. Zkuste zapojit vlastní úsilí a inteligenci.
Nejchutnější okurky hadovky, 10.1.2012
Osobně preferuji spíše krátké skleníkové salátovky Minisprint, Twenty a ještě jednu, zapomněl jsem jméno. Rychle nasazují, dozrávají a lépe se "dávkují" při menší spotřebě. Nám to vyhovuje a rodina, která dostane přebytky když chce, se přizpůsobí.
Hnojení ovocných stromů, 6.1.2012
Jako bod 3 používám 2 litrové pet flašky s uříznutým dnem zahrabané hrdlem dolů kousek od kmene. Tak asi 2 cm nad povrch, nepadá tam moc hlíny a vyžínačem se to neusekne.
25 odrůd jabloní, 4.1.2012
Z čeho usuzujete, že panu 153.9 nerodí jabloně? Nikde jsem ve vláknu takovou zmínku nenašel.
25 odrůd jabloní, 3.1.2012
To že se dá pěstovat réva leckde sice je pravda, ovšem víno z ní vyrobené se sotva dá pít. Vhodných oblastí pro pěstování révy zase až tak moc není, nesmí tam být moc teplo aby hrozny neprodýchaly aroma a chladno je jasné. Je jednoznačně určená suma... celý příspěvek >
Držák na pytle, 3.1.2012
To je správné řešení, manipulace s naplněným pytlem v sudu bude obtížná.
Uzení masa, 19.12.2011
Pravděpodbně s tím teď už nic neuděláte, maso se uzavřelo a nějaké opravování nemá cenu. Jestli je prouzené až do středu, není problém. Pokud ne, zkonzumujte jej rychleji. Budete jej muset před jídlem vařit, ale to se u selského uzeného dělalo vždy.... celý příspěvek >
Kolik slepic na kohouta?, 16.12.2011
Hybrid obecně je potomek zkřížení dvou čistých liníí. Tedy šlechtíme otcovskou a mateřskou linii.  Z těchto dvou čistých liníí vyberem z jedné otce - bílého kohouta, z druhé matku - červenou slepici. Jejich potmstvo je v první generaci (F1)... celý příspěvek >
Předpěstování pórku, 15.12.2011
A co vrtalky?
Zahrada startuje na rok 2012, 14.12.2011
Pokud pro to máte podmínky hlavně světelné, nic proti tomu. Celer má dlouhou dobu vzcházení. V normálním prostředí (byt) to nyní nemá cenu pro nepoměr světla a tepla. Mimoto já osobně si chci od toho rýpání v hlíně taky trochu odpočinout.
Okus ovocných stromků, 9.12.2011
Nesouhlasil bych tak úplně s tím, že nechtějí, ale musí. Zající snad ano, ale srnec chodil vsí za časného jara, tu něco okousal, tu něco odřel,  Prosili jsme myslivce, ať mu pošle pozdrav, věděl o kterého se jedná, ale nepomohl.
Termín výsadby česneku, 7.12.2011
Vzhledem k tomu, že česnek není mým stredobodom vesmíru, postupuju při jeho chovu víceméně mechanicky. U nás se vždy podzimní zpracování půdy končilo s posvícením, zhruba v polovině října.  V tom termínu, v souladu s tradicemi, do začátku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika