Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvová sezóna 2011, 14.11.2011
Je to tak, já to jen nechtěl psát. Stanislaw
Broskvová sezóna 2011, 14.11.2011
No paráda! Už mám nachystáno 7 stromků na sázení, ale na místo půjdou asi až na jaře. U toho Fenixe pěkně vykukuje hlavička škvora. Kluk jeden ušatá. Tak ať se daří. Stanislaw
Neznámé hromádky v trávě, 10.11.2011
Žížaly?
Znáte někdo tento keř?, 8.11.2011
No příště si vezmu brejle a už uvidím Celastrus. Je to tak.
Znáte někdo tento keř?, 8.11.2011
Určitě je Aničko:-)
Prosím, co je to za rostlinu?, 28.10.2011
Dobrý den. Toto je Callicarpa, čili krásnoplodka. Je to keř s moc krásnými plody, ale pravidelně zmrzající až k zemi. Vyžaduje přikrytí kořenů. Pro dobré opylení je prima nasadit nejméně dva keře. Stanislaw
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 27.10.2011
Dobrý den. Možná by Vám prospělo líp číst. Jsem vyučený lesař, nikoli tesař. Stanislaw
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 27.10.2011
To s tím Hechtem, to je neskutečný blábol. Trvalo to dlouho vymyslet?
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 25.10.2011
Vím to velmi dobře, jsem vyučený lesař. Stanislaw
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 25.10.2011
Možná byste měl taky přemýšlet než něco napíšete. Ta paní píše přesně toto: Měla by sloužit jen na sezónní práce jako řezání polen do krbu, palet, ořezávání větví...
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 25.10.2011
Dobrý den. Vlastním Hecht 945 i s futrálem. Všechno v pohodě. Když si tady zadáte ten název, tak si můžete přečíst hodně o této pile. Ať se daří přeje Stanislaw.
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 25.10.2011
No tak jste si bezvadně zabrblal a poučil všechny kolem. Jednu zkušenost s pilou teda napíšu. Jsem původně vyučený lesař, takže se v těchto věcech trošku vyznám. Na to, co ta paní potřebuje bude v naprosté pohodě stačit to, co pomlouváte. Ostatně,... celý příspěvek >
Vzdálenost meruňky od ostatních stromů, 22.10.2011
V intenzivním ovocnářství, což znamená, že se o tu výsadbu budou starat profíci a ne někdo, kdo sází svoji první meruňku a nemá vůbec tušení co s ní. Stanislaw
Vzdálenost meruňky od ostatních stromů, 22.10.2011
Ale no tak. Ta Vaše vzdálenost dva metry by znamenala, že na každou stranu oba stromy budou mít prostor pouze jeden metr. No to by bylo hodně málo. Meruňku i v dobrých světelných podmínkách ne blíže jak 4 až 5 metrů. I na slabě rostoucích... celý příspěvek >
Jméno keře, 21.10.2011
Dobrý den. Nerad bych se pletl, ale tohle jsou letorosty javoru Acer negundo, čili javor jasanolistý.  Trošku bych před ním varoval, není to žádný lenoch, což je ostatně vidět i na těch letorostech, že roste jak o závod. Vy to asi nazýváte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika