Příspěvky uživatele - 136.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění pařezu, 28.10.2008
Nic ve zlým, ten důlek na kuličky mne napadl při vzpomínce na dobývání vysokokmenů, sazených mezi válkami.To byla jiná díra. Mimo jiné jsem zkusil navrtávat pařezy a dát do nich ledek, pak zapálit.Zklamalo to.Asi jsem něco udělal špatně.Také jsem... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 28.10.2008
Nechci rejpat, ale ten důlek na kuličky, který jste nafotil, to musel být chudáček stromeček neduživý.Pepík
Víno a první mrazy, 28.10.2008
Nejsem vinařský odborník, mám je několik hlav jako hobby, tak berte muj příspěvek s rezervou.(Když už se nikdo neozval).Asi vám přemrzlo hrozno nějaké pozdější odrůdy, která do mrazíků nestačila dozrát.Po zmrznutí už nedozraje.Plně vyzrálé... celý příspěvek >
špatný kompost - proč?, 27.10.2008
Netušil jsem co vše se dozvím o kompostu.Protože nemám krávu, rozhodl jsem se dusík dodávat tak, že na tu hromádku trávy a listí, kterou mám v rohu na zahradě, budu chodit pravidelně čurat.(ještě ušetřím na vodě za splachování)Pepík
Co teď s kadeřavostí?, 26.10.2008
Jestliže má Váš tchán tak velikou zahradu, že může plýtvat místem a je spokojen, když ze 6 stromů sklidí 20-30kg ovoce, proč ne.Já mám zahradu malou a proto jsem rád, když toto množství sklidím ze stromu jednoho.Taky je rozdíl v tom, jestli broskev... celý příspěvek >
hnojení révy, 24.10.2008
Nejsem zahradník, mám pouze pár hlav na jídlo.Četl jsem, že réva jde s kořeny velmi hluboko.Dostanou se živiny z hnoje pohozeného na povrchu ke kořenům v dostatečném množství?Nebo je lépe dát přednost hnojení na list?Děkuji.Pepík
Stříhání borůvek, 24.10.2008
V čem a kde to pěstujete?Ta výška 180cm je ohromující.Mám několik keříků,5-7 let a nedostal jsem se nad 0,7m.Sadil jsem to do směsi zemi, rašeliny,jehličí, kompostu z trávy.Posypávám pilinama.Mám je na slunci, i když zalévám, za horka rozhodně... celý příspěvek >
Broskvoň údržba teraz na podzim po zasadení a následná chem. ochrana, 23.10.2008
Průšvih u jarního sázení může být v tom, že v některém zahradnictví vyořou broskvoně už na podzim, pak je někam postaví a hodí na kořeny trochu země a na jaře si ji koupíte.V solidním zahradnictví by se to stávat nemělo, stromky by měli vyorat... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 23.10.2008
Koukněte na diskusi o slivoních.Je tam popsán problém s odumíráním slivoní.To opláchnutí stromů má asi důvod.Pepík
Jakou meruňku?, 16.10.2008
Prosím o vysvětlení, čemu se říká ananaska.Jsem 400 m.n.m.a meruněk tady opravdu mnoho není.Pepík
Co teď s kadeřavostí?, 14.10.2008
Nejdřív by to asi chtělo počkat až opadá listí, pak listí shrabat a spálit.Taky se podívat po zbytcích mumifikovaných plodů.Listí spadne tak koncem listopaduPak stříkat proti kadeřavosti, třeba postřiky na bázi síry.Po novém roce pokračovat jak tady... celý příspěvek >
zimolez kamčatský - top odrůdy, 10.10.2008
Aby nedošlo k omylu, já nechci zimolezy zavrhnout.Jen bych je chtěl mít tak obalené plody jako na obrázcích.Pepík
Jak prořezat velmi staré jabloně, 7.10.2008
Díky za vysvětlení.Na jaře to zkusím říznout ob větev.Hezký večer.Pepík
asijská švestka, 4.10.2008
Při putování internetem jsem narazil na pojem asijská švestka.Podle obrázku je to nějaká bluma.Máte někdo zkušenost s pěstováním tohoto ovoce, jak to chutná na jídlo?Je to vůbec slivoň?A z toho pramenící odolnost proti šarce?Díky.Pepík
Ladislav - jablka z Čisteckého lahůdkového, 30.9.2008
Můžete mi prozradit, co mám rozpustit ve vodě, abych dostal do listů ten vápnik?Děkuji.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika