Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
A pak někomu spadne na hlavu... Martin
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
Tak ve Vojkovicích si alej nevybavuji (to spíše hospodu u koníčka...), měl jsem hlavně na mysli aleje mezi Havířovem a F-M. Martin
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
Pravdou je, že ve městech se neprovádí systematické ošetřovaní vzrostlé zeleně, ale pouze její kácení a to často na základě nějaké žádosti občana. Města si sice nechávají zpracovávat pasporty zeleně (součásti kterého je dendrologický průzkum), ale... celý příspěvek >
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
Psal jsem před časem v jiném vláknu, že mě těší, jak se silničáři starají o ovocné aleje (nejen řezem), dokonce dochází k jejich obnově. Tady u nás na Karvinsku a Frýdeckomístecku si správa silnic se stromy okolo silnic (převážně silnice třetí... celý příspěvek >
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
Silničáři opravdu nejsou zahradníci a ořezy dělají, když zrovna mají čas. Chtěl jsem jen poukázat, že kondice stromů je slušná bez ohledu na provedení řezu v tu danou dobu.  Okus větví u silnice zvěři, případně funkce zásněžek ořezaných... celý příspěvek >
Hrušeň nerodí - proč?, 1.12.2009
Má někdo v okolí včely? Martin
Jak daleko od sebe sazet jablone?, 1.12.2009
Pokud je třešeň na ptáčce, tak ty čtyři metry nejsou nic moc. Což o to, třešeň si svůj prostor najde, ale stromy okolo budou asi trochu zastíněné a asi nebudou zrovna v kondici. Martin
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
Samosebou by bylo nejlepší řezat za vegetace. Nicméně teď je hodně vidět, jek silničáři ořezávají aleje jabloní a nechávají větve okolo stromů. Snad pro okus zvěři, nebo sloužící jako náhrada zásněžek... Aleje se nestříhají, pouze se prořezávají,... celý příspěvek >
Javor na uzení?, 29.11.2009
Tak jsem to zkusil a vracím se opět k osvědčené kombinaci buku s třešní. Javor dle mých chuťových pohárků nemá to správné aroma, o sladkosti nemůže být ani řeč.  Martin
Kompost zapusteny do zeme, 29.11.2009
Souhlasím s panem Vysloužilem, že správný kompost potřebuje vzduch a přiměřené vlhko. Nedovedu si představit (asi proto, že jsem ze severní moravy, kde máme jíly...), že 60 cm pod zemí bude probíhat klasický kompostovací proces. Spíš bych to typnul,... celý příspěvek >
Hnůj, 29.11.2009
Asi tak, epidemie určitě nehrozí... A co, víte vůbec, jaké zvířata Vám v noci mohou chodit na jahody?...  Martin
Octové kvašení, 29.11.2009
Nejsem sice chemik, ale švestkový kvas určitě do března vydrží. Tedy pokud je s durancií, nebo švestky domácí. Chce to mít opravdu uzavřené bečky, teplotu co jak nejnižší a s bečkama nehýbat. Martin
Kiwi, 28.11.2009
Asi to nebude tak jednoduché. Lepší bude zakoupit pravokořenné sazenice. Pro případnou odrůdu potřebujete samčí a samičí rostlinu. Martin
Vinná réva, 28.11.2009
Je to tak, vy máte víno na jihu, soused na severu... Máte ještě nějaký dotaz?...
Uzená vepřová kýta, 25.11.2009
Udil jsem pouze šunkové koleno. Provedl jsem nástřik solným roztokem ke kosti a kloubu a na tři týdny nechal v laku. Koleno bylo u kosti neprosolené (nepoužívám rychlosůl). Pok mi kamarád řezník poradil, že je nutné s kolenem "cvičit" -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika