Příspěvky uživatele - 94.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojit na jaro nebo na podzim, 17.9.2009
Jak je to správné, přesně nevím, sám průmyslovými hnojivy trvalky a okrasné keře nehnojím. Kdyby ano, činil bych tak až na jaře - nejlépe zálivkou. Na podzim hnojím statkovými - hnojem, kompostem a jednou za 3 roky doplňuji jednosložkovým fosforečným... celý příspěvek >
Přezrálé švestky na stromě, 17.9.2009
Možné to je, ale řekl bych, že suchem to spíš není. U nás je spodní voda dost vysoko,  slivoně jmám v nejvlhčím místě zahrady, jev se týká jen některých plodů. Hádám, jestli to není počáteční fáze jiné formy hniloby než typická kroužková... celý příspěvek >
Vozík na hadici, 16.9.2009
Vozíků mám víc, hadice na nich jsou namotané tak, abych měl přístup ke konci, co je uvnitř (je dostupný mezi "loukotěmi"). Všechny konce mám vybavené rychlospojkami. Vozíky jsou ty nejlevnější za 3 stovky. Jsou -li oba konce připojené, tak... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 16.9.2009
Neumím si představit proces, kterým při ležení v sudu vzrostla o tolik koncentrace alkoholu. Odpovídala tomu i chuť? Nemohlo jít o chybu metodiky měření - zřejmě na bázi hustoty? 
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 16.9.2009
Česnek se moří proto, že jej napadají háďátka a taky několik houbových chorob. Některé se projeví až po uskladnění.  Méně údajně trpí sázený na jaře.
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 16.9.2009
Nejsem stavař, ale troufl bych si s betonem hýbat tak po týdnu. Při betonování sloupků v užších jamách bych určitě použi plastifikátor.
Durian, 16.9.2009
Vy myslíte, že zvýšená plynatost zlepšuje zdravotní stav?
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 16.9.2009
Řekl bych, že s česnekem je to jako s bramborami. Sadbový je drahý, ale výnos je skutečně lepší než sázet vypěstované stroužky.     Nemyslím, že je třeba se bát moření, obzvlášť, když dáte dost peněz za sadbu. Nevím o odrůdě s... celý příspěvek >
Slivovice, 16.9.2009
Nedávno jsem otevřel láhve se slivovicí po 25 letech. Nenechte se mýlit, destilát ve skle nežloutne a je lhostejné, zda je láhev bezbarvá či zelená.    Skladoval jsem je zazátkované zátkovačem (korek úplně schovaný)... celý příspěvek >
Co je toto za dřevinu, voskové listy jako růže, 16.9.2009
Snad mahonie nebo cesmína
Kdy sázet švestku?, 15.9.2009
Já osobně bych na vysočinu radil spíš švestku Wangheimovu. Oproti Hamanově je plodnější, snese horší podmínky a proti šarce je odolnější. Pravda, v chuti a velikosti je Hamanova lepší, je ovšem otázkou, jestli tomu tak bude i ve Žďárských vrších.
Co to je?, 14.9.2009
Velký počet roháčů v půli září na ořešáku? Blbost.
Co to je?, 14.9.2009
Vyfoťte jich víc na tom ořechu, co po něm lezou. Nevěřím vám. Ani tu starší ženskou, ani to hojné množství brouků.
Jabloň - jakou podnož?, 14.9.2009
Nu, letním řezem se nerozumí jen ostříhání všeho, co narostlo počátkem léta. Celkovým pokrácením stromků po sezóně situaci spíš zhoršíte. Bujný růst lze tlumit naopak omezením předjarního řezu, ohýbáním, aj.
Co to je?, 14.9.2009
To bude vtípek. Brouci 9 cm velcí u nás nežijí. Krovky patří zřejmě roháčovi, hlavička bude dílem fotoamatéra. Nota bene v září.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika