Příspěvky uživatele - m3f

Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 19.10.2014
Já bych řekl že vyhrává 3:0 kontumačně.
Olejnatá dýně - semena, 18.10.2014
Vybraná semena se mohou nasolit a bez oplachování se upraží, je to zdravá pochoutka, ovšem rychle ubývající. Upražená neosolená (nebo jen lehounce) najdou uplatnění např v okurkovém salátě, různých polévkách, v pečivu. Pro mne je to pochutina... celý příspěvek >
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 18.10.2014
Co se týče zrání těch mých masitých odrůd, tak díky tomu, že preferuji rané nebo polorané, nemohu říci že by nedozrávaly. Takové San Marzano je na tom podstatně hůře, a u masitých mám výhrady spíše ke kvalitě plodů. Ty vyžadují opravdu vyvážené... celý příspěvek >
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 18.10.2014
Hezký Zdenci, je vidět že skleníčky mají využití  U mne mokro ukončilo historicky nejkratší sezonu rajčat ještě před koncem prázdnin. Tak škaredá, nevyzrálá a hodně nechutná rajčata jsem ještě neměl. Přes zimu vybuduji u chajdaloupky na zahradě... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 17.10.2014
Mé zdroje divokých rajčat jsou víceméně náhodné, většinou e-bay.
Odrůda rajčete, 15.10.2014
Není zač! Neodolal jsem a už mám v nákupním košíku Tomatoberry Grande Seeds, 10 seeds £2.69 
Odrůda rajčete, 15.10.2014 Obsahuje fotku
Tomatoberry (original) je produktem firmy Tokita z Japonska a je určeno pro velkovýrobny, Tomatoberry garden pro drobné pěstitele. Pobočky má Tokita ještě v Indii, Itálii a usa. Nevím kdo má práva na distribuci, ale k dostání jsou v originálním... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 15.10.2014
Berte pokud možno jen originální balení!!! Já je sice z první generace i přesívám (rozdíl nepozoruji, je to izolovaná první generace), originály z Anglie došly, a proto pro příští rok plánuji nákup nových. Má je v nabídce i Kiepenkerl (Gardenberry) a... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 14.10.2014
Mělo by to být to stejné, Gardenberry bývá uváděno v německy mluvících zemích a okolí.
Divoká rajčata a jejich křížení, 14.10.2014 Obsahuje fotku
Mám dotaz, je žlutá varianta divokého rajčte jeho původní variantou?  Našel jsem si tři zdroje, v Německu, Itálii a Indii. Ve všech případech se uvádí peruánská červená varianta Solanum pimpinellifolium. Nejspíše zvolím dodavatele z... celý příspěvek >
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 10.10.2014
Melouny na pultech jsou vyhnány vodou a dusíkem, možná nejjlepší jsou na tom ty zablácené z Maďarska. byl jsem přímo znechucen v Řecku, kde ze tří koupených melounů nebyly dva k jídlu. Meloun je pouštní rostlina a umí si vodu najít velmi hluboko,... celý příspěvek >
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 9.10.2014
Jeden rok jsem to zkoušel a zanechal toho. Přináší to hodně starostí a malý užitek, pokud tedy za užitek nepovažujete táhání zeminy na terasu nebo střechu. Jedna rostlina = jeden 2-3 kg plod, jeden "květináč" o objemu asi 50 l, denodennní zálivka... celý příspěvek >
Sadba česneku, 5.10.2014 Obsahuje fotku
Česnek pěstuji třetím rokem, letos Dukát, Unikát a Karel IV, vysazen v prosinci. Úroda byla vynikající, z asi 200 vysazených stroužků vylezly všechny,  nakonec zdechly jen asi 3 kousky. Sadbu si kupuji přímo v Moravoseedu, ale nikdy jsem ji... celý příspěvek >
Sadba česneku, 5.10.2014
Dejte vědět jak to dopadlo, já osobně si myslím že bude v prosinci venku. Můžete prosím sdělit podrobný postup moření, díky. Já to nikdy nedělal.
Melouny 2014, 4.10.2014 Obsahuje fotku
Všechno zdechlo krom paprik ve skleníku a jen pár melounů tam ještě zůstalo. V tomhle nepočasí ale na ně moc chuti nemám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika