Příspěvky uživatele - mhi

Uskladnění rostlin na zimu, 8.9.2014
Myslel jsem treba na ruzne stredomorske bylinky, opuncie, apod. Samozrejme jsem nemyslel primo "cerny" krecht, ale nejakou diru do zeme, treba i seshora zasklenou (jenze co potom s plisni?) A k dotazu dalsiho, sklenik zatim nemam. Az vymyslim... celý příspěvek >
Uskladnění rostlin na zimu, 7.9.2014
Dobry den,  nemame sklep. Rad bych uskladnil mrazu-neodolne rostliny na zimu. Ale aby nesplesnively :-). Jsem klidne ochoten trosku kopat pod uroven terenu - neco na zpusob krechtu. Poradite nekdo jak tento problem elegantne... celý příspěvek >
Tuje - co pod ně?, 26.8.2014
Jestli mate nejakou beznou thuji, tak to vubec nereste, ja bych maximalne zlikvidoval vse v miste vysadby roundupem, dalsi rok-dva nebude jina moznost nez mechanicky plevel odstranovat, potom to uz to je relativne bezudrzbove. Dal bych si ale... celý příspěvek >
Tuje - co pod ně?, 24.8.2014
Nevim jak to u Vas vypada, ale ja mam zivy plot z Thuja Occ. (konkretne obvykly hypermarketovy 'Brabant') a jejich melky korenovy system dokonale zabrani rustu cehokoliv dalsiho. Jedina vyjimka co tam roste je svlacec, ten likviduji cas od casu... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 30.7.2014
Pred nejakou dobou se mi ujal pokusny drevity rizek rozmarynu  (ale ne uplne stare drevo, odhadem lonske). Jen jsem jej pichnul do substratu, bez stimulatoru. Nyni ma krasne koreny a po celou dobu jsem udrzoval rostlinku ve vlhkem... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 24.7.2014
Doplnuji svuj post: Udelal jsem experiment, po oddeleni pestuji jednu boruvku bez hnojeni v hrabance, druhou naopak hnojim kyselym kristalonem jako kanadanky v temer ciste raseline. Prvni boruvka strada, ma male listecky. Druha ma nadherne velke... celý příspěvek >
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 20.6.2014
Pro ostatni lidi, kteri maji potize s GCV160, zde je vyobrazeni s partnumbery. Na youtube je hromada videi jak co opravit. --- Mam obdobny problem, i kdyz benzinem to neni. Ve valci se objevil olej, nemam potuchy jak se tam dostal... celý příspěvek >
Rajčata v květináči - Jaký květináč?, 19.5.2014
Take se primlouvam k tomu, ze truhlik je moc melky, resp. maly. Tento rok chci pestovat rajcata v zavesenych zednickych vedrech 12l - nevim zda i to neni malo! Zespodu bude dira, kterou rajce bude rust "dolu". Experimentalne vyzkousim do jednoho... celý příspěvek >
Prosim o urcenie druhu Thuje, 15.5.2014
Nevim jak to delaji profici, ale z me amaterske zkusenosti bych rekl, ze rizek se neujme. Udelal bych drevity rizek s patkou, uspesnost u nich mam mnohem vetsi. A dale mene zeleneho...
Boudo budko kdo v tobě přebývá?, 9.5.2014
Byl jsem orezat prisavnik na dome a koukam na ptaci budku, tak pro sykorky. Vletaji do ni vcely! Nejsou to vosy, ale neco co vypada jako vcela (jsou moc rychle, takze si nejsem uplne 100% jist). V budce to tlumene huci jako ve strojovne... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 9.4.2014
Take dobry vecer,    no a prave proto jsem zde a ptam se: Haloo:  je tu nekdo, kdo ma brusnici boruvku na zahrade (ne v lese) a plodi mu? Nerikejte mi, ze jsem prvni clovek, ktery to zkousi... :-) Martin
Boruvka z lesa, 9.4.2014
Pisete tak jiste "plody přinese sladší a chutnější"... s ohledem na to, ze vetsina dostupnych materialu tvrdi, ze lesni boruvku (Vaccinium myrtillus) nelze pestovat mimo les, soucasne zde 2 lide potvrzuji, ze z toho nic vlastne nic moc nebylo... a ja... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 9.4.2014
Oznamuji, ze jsem brusnici boruvku (z lesa) pred 14ti dny pri prilezitosti presazovani kanadanek presadil do raseliny, pridal kysely kristalon ... a dnes s uzasem zjistil, ze na ni jsou krome hromady listecku i kvety!? V teto souvislosti se... celý příspěvek >
Buxux a tis, 5.4.2014
Dotaz je sice 9 let stary, ale dovolim si jej ozivit a nesouhlasit s tim tisem. Amatersky a barbarsky tis mnozim, zdrevnatele rizky cca 10 cm na jare zasadim do pudy a pouze je udrzuji vlhke (pres leto se mi to nakonec stejne nepovede, ale navzdory... celý příspěvek >
Kanadska boruvka v kvetinaci, 3.4.2014
Tak uz ji mam take v kvetinacich. Jedna ma uz male, ale rychle rostouci listecky, druha zacina rasit. Kupodivu velmi aktivne rasi i brusnice boruvka, kterou jsem si vypujcil :-) a nedaval ji moc sanci. Jsem zvedav jestli z ni neco bude.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika