Příspěvky uživatele - vjk

Odpuzovač koček, 6.6.2014
Co do něj dáváte jako návnadu? VJK
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 6.6.2014
Dráty do prkna přistřelíte sponkovačkou, na 9V baterii ale moc parády neuděláte, resp. jen do prvního deště. Zdroj by musel být trochu s vyšší kapacitou. Taková 12V autobaterie (zapojená se žárovkou a pojistkou, popř i solárně dobíjená) bude jistě... celý příspěvek >
Slimáci, 29.5.2014
Hmmm, to se opravdu vyplatí objednat v Německu 2kg za 500, když si můžete objednat 2kg za 380,- v Čechách... VJK
Umí slimák plavat?, 20.5.2014
Tak asi týden trvalo slimákům, než se naučili na pivo. A lepších výsledků se skutečně dosáhne s větrákem, než čerstvým. VJK
Choroba vína, prosím pomozte s určením, 19.5.2014
Adéla: Je to kombinace roztočů a pravděpodobně počátečního stadia černé skvrnitosti. Typické pro napadení je letorost ve stadiu cca 5 listů a chladné, vlhké počasí. Vzhledem k tomu, že by teď mělo být teplo, tak by tomu měla réva "utéct". Je tu o tom... celý příspěvek >
Rajčata v květináči - Jaký květináč?, 19.5.2014
Stavební vědro 12l je tak asi minimum, v čem je možné úspěšně pěstovat. VJK
Co dělat se dvěma hektary louky a traktorem?, 16.5.2014
To je mi známo, šlo mi o to, lze-li zapsat do LPIS zem. půdu, která v něm ještě zapsána není. VJK
Co dělat se dvěma hektary louky a traktorem?, 16.5.2014
Jistě, uklepl jsem se. Jde zapsat do LPIS dodatečně? VJK
Maliny a květopas postřik, 16.5.2014
Kolik květopasů připadá na jednu rotlinu jahodníku, resp. kolik rostlin na jednoho květopase? Já jsem je letos začal sbírat ručně, na cca 70 rostlinách jsem sebral asi 17 květopasů. Nově nakousnuté plody už téměř nepřibývají, je to tím, že jsem je... celý příspěvek >
Co dělat se dvěma hektary louky a traktorem?, 16.5.2014
Nemusí být pro SAPS zápis v LIPS? VJK
Choroba viniča - pomoc, 13.5.2014
Žádnou chorobou netrpí, pokud roste slabě, je to proto, že dosud pořádně nezakořenila. To může trvat klidně i celé vegetační období, kořenům chvilku trvá, než se z malého prostoru v květináči rozrostou. Příští rok by měla ale růst už normálně. Až... celý příspěvek >
Choroba viniča - pomoc, 13.5.2014
Osobně bych rozmnožování odrůd jako je Isabela trestal nepodmíněně,  jsou ale lidé, kteří jí naopak vyhledávají a považují za chuťově výbornou, jako třeba můj strýc. VJK
Umí slimák plavat?, 12.5.2014
Tak přesně tuhle past mám, jenže slimáci asi nevědí, že je to má přitahovat. Nalil jsem jim tam nějaký Klasik, nebo co to je, za 8,-Kč. Proto jsem se ptal, jestli to náhodou nemusí být ležák.  VJK
Umí slimák plavat?, 12.5.2014
K tomu přepadovému límci jsem trochu skeptický, mám několik keřů révy v poměrně velkých květináčích, které mají v podstatě stejný límec a nedělá jim to žádný problém. VJK
Umí slimák plavat?, 12.5.2014
A jaké to pivo má být? Stačí 10°, či 11 nebo dokonce 12? Piva si "moji" slimáci ani nevšimnou, za to salátek, ten jim jede... VJK
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika