Příspěvky uživatele - alfonss

Zima byla krutá?, 4.4.2017
Hladina spodní vody v některých oblastech neustále klesá. Třeba česnek musím sázet do hloubky 20cm, jinak uschne. Ale teď už leze. Výhony 15cm. Stromky které mají mělké kořeny uschnou. Usychají smrky v lesích. Uschly mně dvě na podzim vysazené... celý příspěvek >
Hledám nepíchající jehličnan na věnce, 1.4.2017
Snad by to mohl být kanadský smrk nebo jedle? Nic takového ale na internetu nenacházím. Všechno píchá!! Dík za info.
Střih Nektarinek, 8.2.2017
Střih kořenů mně úspěšně provádějí různé druhy hryzců. 
Hrušky z obchodu, 27.1.2017
Nechutnají vám nějaké plody ze supermrketu atp.? Kupte 1kg a třeba až doma jeden ochutnejte. Nechutná? Běžte zbytek vrátit. Vrátí vám peníze. Třeba rozděláte nějakou konzervu, ochutnejte1 lžičku a nechutná? Běžte to vrátit. Víte o této... celý příspěvek >
Hrušky z obchodu, 27.1.2017
Už se vám někdy podařilo v supermarketu koupit něco co má chuť adekvátní k názvu zboží? Řepovitá, bramborovitá nebo žádná chuť je standard u všeho. Hlavní kriterium je pro markety vzhled a také bohužel pro některé zákazníky. Někteří paneláčníci atp.... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 23.1.2017
Vidím jen hodnocení chuť, vzhled atd. Kde je hodnocení obsah vitamínů, minerálů atp.?
Vymrazování, 16.1.2017
Bohatýři nasají mač do úst a co teče vypijí a led vyplivnou.
Teplo skleníku, 15.1.2017
Dá se tam nastavit teplota třeba 0 st kdy to vypne aby by zbytečně nežralo proud?
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 10.1.2017
Naprosto s vámi souhlasím. Měl jsem co dělat abych přežil dobu předsametovou. Dnes cestuji a kupuji kvalitní zeleninu v supermarketu včetně jižního ovoce. 
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 29.12.2016
Bohužel se u teorie čsto stává že "se změnily výchozí předpoklady", které jsou mnohdy nepředvídatelné. Bez teorie by dnes ale nebyla Einsteinova atomová bomba. S rychle se blížícím nástupem jara jsem ve střehu. Sleduji různé druhy česneku zasazené... celý příspěvek >
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 29.12.2016
roky 1947-1975 mám osobně na vlastní kůži prožité. Neteoretizuji, ale mluvím z praxe. Ta je poněkud jiná než vydedukovaná z různých teoretických předpokladů. Reálný život je praxe, nikoliv teorie. Praxe má vždych navrch nad teorií. Není nad osobní... celý příspěvek >
Je to sadbový česnek?, 27.12.2016
To je ono! Doposud neznámý postup! Česnek musí projít Kauflandem. Pěstování česneku je dobrodružství. Sázejte kdykoliv, cokoliv, jakkoliv, kamkoliv a s velkou pravděpodobností vám něco vyjde. Nevěřte starým zkostnatělým doporučením o česneku. Je jiná... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.12.2016
Roztočte ruletu s datumy- Podle toho jak to vyjde česnek nasaďte. Po roce 1975 kdy nastal zlom ze stabilního počasí do nestabilního oteplování žádná doporučení o sadbě česneku neplatí!!! Když někomu česnek vyjde vyhrál sázku v loterii s přírodou.... celý příspěvek >
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 27.12.2016
Přichází nová fáze oteplování? Ve výše uvedeném argumentu je rok 2014 záměrně přihlížen. Z grafu je zřejmé, že rok 2014 byl nejteplejším rokem v celém rozsahu měření. Mezitím, rok 2015, který je již tři čtvrtiny za námi, je na dobré cestě, aby rok... celý příspěvek >
Růžičková kapusta za 1 rok, 20.11.2016
A před 3mi dny jsem některé růžičky otrhal a skoro všechny kapusty se skácely k zemi. To jsme také ještě nezažil. Je po nich. Příroda se chová nějak divně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika